SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o tej odżywce.??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Super Gaina nazywam "najdroższym ryżem w mieście";)i nie mija się to z prawdą,jeśli porównywać wartości odżywcze tej masówki,z wartościami odżywczymi ryżu(mam na myśli zawartość w 100g ).Zawartość kreatyny,HMB i pirogronianów też nie ma wielkiego znaczenia,bo są to ilości śladowe(na porcję...).Jeśli jesteś ektomorfikiem o wyjątkowo szybkiej przemianie materii to możesz uzupełniać tym gainerem swoje posiłki,pamiętając o tym,żeby zawierały spore ilości białek(SG 4100 ma ich ok.8%).Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
mój kolega to jadł bodajze w tydzień zjadł całego i mu nic nie poszło bo wolał sobie to zjesc niż kolacje. po jakimś czasie inny kolega mu powiedział mu że to był zły gainer dla niego bo zawiera HMB i dlatego nic mu nie dał(mój kolega nie ma za dużo tłuszczu ale osoby co maja go dużo mniej biora hmb)

jutro mu powiem że to było niecałe 0,1 grama na dzień

MOIM ZDANIEM KUPA Z TYM GAINEREM

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-08-29 15:41:06

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
a czego sie spodziewacie po GAINERZE, po weglowodanach i bialkach - 3cm w lapie i +20 na sztandze? to tylko uzupelnienie diety, nabicie kalorii

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
ok przekonaliscie mnie ze nie warto. teraz jak mozna spytac to jaki gainer bylby dla mnie najlepszy? Waże 64 kg i mam 184 cm wzrostu. odzywiam sie raczej slabo bo na sniadanie jem 2 kanapki potem o 14 obiad tylko zupa za godzine kartofelki z jakims miesem i na kolacje 2 kanapki. pije glownie wode gazowana i nic wiecej. slodycze wpieprzam jak tylko popadnie. na silownie chodze codziennie i cwicze na przemian. raz klata raz barki i lapa. takze jaki gainer dla mnie bylby najlepszy zeby przytyc jak najwiecej i zeby bylo widac jak najlepsze efekty? chodzi mi tylko o odyzwke. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
moze być nawet gainer tylko zeby miał proporcje białka do węgli 1 do 3 albo 1 do 4.

za słabo jesz... dorzuć do tego chociarz worek kaszy albo ryżu dziennie na poczatek

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
slabo jesz i myslisz, ze gainer ci pomoze ? zrozum - standardowy gainer to w przeliczeniu na porcje 50 g - pol paczki ryzu + 2 jajka - jesli chodzi o nabijanie kalorii to uzyskasz IDENTYCZNY efekt, jedzac taka sama ilosc wegli i bialka z pozywienia.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
odwiedź dział odżywianie a następnie trening.. wtedy przyjdz porozmawiać do nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
nie lubie ani ryzu ani kaszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w takim razie mięśnie nie polubią Ciebie...
musisz je ładować dodatkowymi kaloriami, żeby miały jak rosnąć...proste
ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ja tez nie lubie ani kaszy ani ryżu a 2 wory dziennie mi schodzą

no pain, no game

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agresja

Następny temat

Cell pump, Xpand czy NItrobolon

WHEY premium