Szacuny
3
Napisanych postów
2583
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
20982
Mam pytanko>>> Ponieważ chodzę do szkoły więc:
7.00 śniadanie
10.30 drugie -II-
15.00 Obiad
16.45 Gain bolic
17.45 Trening
18.45 Gain Bolic
21.00 Kolacja
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
sam gainer nie powinien miec na to wiekszego wpływu. aczklwiek dieta ma wpływ na funkcjonowanie nerek. jesli spozywasz wieksze ilsoci bialka nieoddzowne jest uwzglednienie w diecie sporych ilosci warzyw oraz spozywanie duzych ilosci płynów.
Szacuny
42
Napisanych postów
4741
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
22952
A nie dało by się troszke tych przerw pomiędzy posiłkami zrobić podobnymi? Chodzi o to aby nie robić raz przerwy 1,5 godziny a raz 4,5 godziny.
Pamiętaj także że żarcie zawsze lepsze od gainera więc pij go jak naprawdę nie możesz zjeść pełnowartościowego posiłku.
Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury
Szacuny
3
Napisanych postów
2583
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
20982
Ok! Postaram się jeść co dwie godziny. A tak pozatym to ja jem mało mięsa tzn. Tylko kurczaka. Więc Gainerek może się przydać... Sog dla ciebie za pomoc Pozdrawiam!!!
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
Wiem, ze nie ale to moje zdanie, ze zamiast gainerow, lepiej pozyskac skladniki odzywcze z miesa i nabialu, co tu masz do smiechu? widzisz tam jakas buzke?
Szacuny
42
Napisanych postów
4741
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
22952
Grabek - oblicz swoje zapotrzebowanie na białko i staraj się je realizować, a jak nie możesz to tak jak faftaq napisał zamiast gainera lepiej kup jakieś białeczko albo bulka.
Tom-mag- nie wiem czy wiesz, ale kiełbasa nie zawiera duzo białka, tylko "złego tłuszczu". Też jestem za tym żeby pozyskiwać z naturalnych rzeczy, sam nie stosuję żadnych gainerów ani odżywek białkowych, ale białko wystepuje nie w takim mięsie jak kiełbasa.
Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury