SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gain Bolic - Może być?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20982
Mam pytanko>>> Ponieważ chodzę do szkoły więc:
7.00 śniadanie
10.30 drugie -II-
15.00 Obiad
16.45 Gain bolic
17.45 Trening
18.45 Gain Bolic
21.00 Kolacja

Może tak być? Proszę o opinie Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
sam gainer nie powinien miec na to wiekszego wpływu. aczklwiek dieta ma wpływ na funkcjonowanie nerek. jesli spozywasz wieksze ilsoci bialka nieoddzowne jest uwzglednienie w diecie sporych ilosci warzyw oraz spozywanie duzych ilosci płynów.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
A nie dało by się troszke tych przerw pomiędzy posiłkami zrobić podobnymi? Chodzi o to aby nie robić raz przerwy 1,5 godziny a raz 4,5 godziny.
Pamiętaj także że żarcie zawsze lepsze od gainera więc pij go jak naprawdę nie możesz zjeść pełnowartościowego posiłku.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20982
Ok! Postaram się jeść co dwie godziny. A tak pozatym to ja jem mało mięsa tzn. Tylko kurczaka. Więc Gainerek może się przydać... Sog dla ciebie za pomoc Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7496
gainer ok sam go teraz pije i czekoladka miami :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Najlepiej jest jeść co 3 godziny i np zaczynając o 7:00 kończysz o 10:00 (6 posiłków).

Odbijam

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jak jez malo miesa/bialka to gainer wiele tu nie pomoze (bo ma malo bialka). wpc/matrix bialkowy bylby rozwiazenim lepszym.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Zamiast gainera kup kielbase

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Tomq-mag - to nie jest śmieszne.



Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-11-13 17:42:13

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Wiem, ze nie ale to moje zdanie, ze zamiast gainerow, lepiej pozyskac skladniki odzywcze z miesa i nabialu, co tu masz do smiechu? widzisz tam jakas buzke?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Grabek - oblicz swoje zapotrzebowanie na białko i staraj się je realizować, a jak nie możesz to tak jak faftaq napisał zamiast gainera lepiej kup jakieś białeczko albo bulka.


Tom-mag- nie wiem czy wiesz, ale kiełbasa nie zawiera duzo białka, tylko "złego tłuszczu". Też jestem za tym żeby pozyskiwać z naturalnych rzeczy, sam nie stosuję żadnych gainerów ani odżywek białkowych, ale białko wystepuje nie w takim mięsie jak kiełbasa.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Piszac kielbasa mialem na mysli mieso...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre alkalyn czy Mega Caps 1250

Następny temat

cm3 problem

electro
Polecane artykuły