Szacuny
1
Napisanych postów
944
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
13474
Dzieki za odpowiedzi.
Bylem na phoenixathletic, maja niezle ceny.
Na swieta bede w Polsce to kupie sobie cos, oczywiscie jak bede mial czas na to.
Silka mnie duzo nie kosztuje, bo mam ja zalatwiona przez firme.
Na silce mam wode za darmo i pani trener tez jest ... hrhr ...
Calkiem spoko jest.
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !
Szacuny
2
Napisanych postów
106
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2057
w phoenixathletic nie kupujcie - ceny za***iste ale po ponad miesiacu nadal nie przyslali paczki i nie odpowiadaja na emile! kontaktu telefonicznego do nich nie ma, pozostaja tylko emile ktore oni olewaja. na szczescie mastercard ma za***ista ochrone klientow ale nerwow i tak mozna sporo stracic