jak w temacie czyli co doradzacie, ostrowie czy olimpa. glownie chodzi mi o bialko, nie potrafie go dostarczyc tyle ile musze w glownej diecie, oraz wegle tez by sie przydaly, zeby nie byc wypompowany po tygodniu treningow.
zastanawialem sie nad wieloma suplami ale ze wzgledu na jakosc/cena glownie te dwa mnie interesuja
pomozcie... :)
zastanawialem sie nad wieloma suplami ale ze wzgledu na jakosc/cena glownie te dwa mnie interesuja
pomozcie... :)
... nienawidze chodzić na siłownie...
Krzysztof Piekarz