SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ostrowia WPC 80 czy też Olimp Gainbolic 6000

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 768
jak w temacie czyli co doradzacie, ostrowie czy olimpa. glownie chodzi mi o bialko, nie potrafie go dostarczyc tyle ile musze w glownej diecie, oraz wegle tez by sie przydaly, zeby nie byc wypompowany po tygodniu treningow.
zastanawialem sie nad wieloma suplami ale ze wzgledu na jakosc/cena glownie te dwa mnie interesuja
pomozcie... :)

... nienawidze chodzić na siłownie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
ostrowia to bialko a gain bolic gainer

brak Ci cukru w diecie to gain bolic brak bialk to ostrowia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz gainbolica i żryj na potęgę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Ja tez jestem za gain bolic 6000. Bierz go.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
gainer'a olej.. węgle łatwo dostarczyć z diety .. płatki owsiane.. ryż.. makarony.. chleb pełnoziarnisty..

kup ostrowie i dodawaj tam gdzie Ci brakuje białka.. szczególnie zwróć uwage na pory : rano , po treningu , przed snem

nie kupuj gainera tym bardziej gainbolica..on nawet nie nadaje sie po treningu białka jak na lekarstwo sam cukier..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 768

gainer'a olej.. węgle łatwo dostarczyć z diety .. płatki owsiane.. ryż.. makarony.. chleb pełnoziarnisty..
kup ostrowie i dodawaj tam gdzie Ci brakuje białka.. szczególnie zwróć uwage na pory : rano , po treningu , przed snem
nie kupuj gainera tym bardziej gainbolica..on nawet nie nadaje sie po treningu białka jak na lekarstwo sam cukier..



wlasnie o takie odpowiedzi mi chodzilo, wlasnie bialka nie potrafie tyle dostarczyc, a z weglami to czasami tez ciezko bywa dlatego moja rozsterka, chociaz chyba sie wlasnie na ostrowie zdecyduje. wiecie gdzie poza allegro mozna jeszcze ja kupic ?

Zmieniony przez - stalownik w dniu 2007-11-07 10:08:10

Zmieniony przez - stalownik w dniu 2007-11-07 10:08:35

... nienawidze chodzić na siłownie...

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Tym bardziej ze gain bolic na 100 gram ma 1,5 grama kreatyny przy 15 gramach białka na 100g produktu jesli chcesz tym uzupelniac bialko to se mozna zrobic cykl kreatynowe nie kupuj tego

Ostrowia + lyżeczka gorzkiego kakao/cynamonu + słodzik i jedziesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 768
wielkie dzieka ludziska, o takie konkretne rady mi chodzilo. zdecydowalem sie na ostrowie :)
zobacze jak smakuje sama i z cynamonem, slodzikiem i czym tam jeszcze i napisze :)

... nienawidze chodzić na siłownie...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak i kiedy?

Następny temat

Kreatnya puchnięcie ryjka jak to zwalczyć??

electro
Polecane artykuły