SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przed zawodami w wyciskaniu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
Otorz kumpel z ktorym cwicze prosi mnie o cos aby mogl wziasc cos przed tym wycisnieciem aby dalo mu kopa i sile. Mam zamiar zaaplikowac mu 2 kapsulki 3 andro extreme z AST - chyba dobry pomysl. Moze macie jeszcze jakies pomysly?

Moderator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
"większy poziom kreatyny + więcej siły co nie znaczy ze po czterech tygodniach nie jest jej jeszcze więcej"
nie bardzo rozumiem tego sformołowania
pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 17868 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 102745
to bedzie około 25mg efedryny ,,nie wiem czy jest to dozwolone przed samymi zawodami.

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2961
Fosforan Kreatyny daje dobrego kopa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9855
Tuz przed wyciskaniem powiedz mu, ze bzyknales jego dziewczyne. Jak juz odlozy sztange - zwiewaj!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
Kain zapomnialem powiedziec ze to sa szkolne zawody:)

Moderator
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14340
NO to (w zaleznosci ad ambicji;)-proponuje testo))))

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 17868 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 102745
No to 2 "czerowne" sam polecam!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
Hmm zastanawiam sie czy 2 to nie bedzie za duzo, nigdy nie bral czegos podobnego ( pil chyba kiedys syrop tussipect wlasnie w podobnych celach ) wazy 75kg. ALe chyba nic mu nie bedzie:)

Moderator
...
Napisał(a)
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21181
Mnie osobiscie nic ECA nie daje.To tylko pobudza do wiekszej ilosci powtorzen, a nie do maxymalnego ciezary. Redbull w zyopelnosci wystarczy, a pozatym zeby miec sile na wycisku to trzeba ja sobie wypracowac treningiem i innymi suplementami branymi wczesniej.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21181
... jeszcze co takiego mozesz mu zapodac to b12 w strzlach i kokarboxylaza. Niech zacznie to brac jakies 4 dni przed zawodami.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7363
a co da mu b12???

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mama wyrzuciła mi kreatyne :(((

Następny temat

olimp

electro
Polecane artykuły