Szacuny
25
Napisanych postów
5644
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
79473
Otorz kumpel z ktorym cwicze prosi mnie o cos aby mogl wziasc cos przed tym wycisnieciem aby dalo mu kopa i sile. Mam zamiar zaaplikowac mu 2 kapsulki 3 andro extreme z AST - chyba dobry pomysl. Moze macie jeszcze jakies pomysly?
Szacuny
10
Napisanych postów
2212
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
9851
"większy poziom kreatyny + więcej siły co nie znaczy ze po czterech tygodniach nie jest jej jeszcze więcej"
nie bardzo rozumiem tego sformołowania pozdr
Szacuny
25
Napisanych postów
5644
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
79473
Hmm zastanawiam sie czy 2 to nie bedzie za duzo, nigdy nie bral czegos podobnego ( pil chyba kiedys syrop tussipect wlasnie w podobnych celach ) wazy 75kg. ALe chyba nic mu nie bedzie:)
Szacuny
35
Napisanych postów
2738
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
21181
Mnie osobiscie nic ECA nie daje.To tylko pobudza do wiekszej ilosci powtorzen, a nie do maxymalnego ciezary. Redbull w zyopelnosci wystarczy, a pozatym zeby miec sile na wycisku to trzeba ja sobie wypracowac treningiem i innymi suplementami branymi wczesniej.