znaczne tak:
Mam 15 lat, jesteś srednio zbudowany, ćwiczę regularnie niestety tylko hantlami(no i brzuszki, pompki itp.). Na nast. miesiąc zapisuje sie na siłownie. Normalnie nie miał bym dylematu, ale... mieszkam w małym mieście gdzie nie ma nic oprócz karate. Chodzę do strzelców i tam jest paru typów którzy mogliby mnie uczyć w wolnym czasie, chcę wybrać jedną dyscyplinę a nie kilka na raz. Ćwiczę parkour salto, back flip, śruby itp. to dla mnie żaden problem, z siłą też nie jest źle cały rok pomagałem u siebie na budowie i trochę się tężyzny nabrało, niestety/ albo stety jestem niski 168 i dośc chudy 54 kg.
Mam 15 lat, jesteś srednio zbudowany, ćwiczę regularnie niestety tylko hantlami(no i brzuszki, pompki itp.). Na nast. miesiąc zapisuje sie na siłownie. Normalnie nie miał bym dylematu, ale... mieszkam w małym mieście gdzie nie ma nic oprócz karate. Chodzę do strzelców i tam jest paru typów którzy mogliby mnie uczyć w wolnym czasie, chcę wybrać jedną dyscyplinę a nie kilka na raz. Ćwiczę parkour salto, back flip, śruby itp. to dla mnie żaden problem, z siłą też nie jest źle cały rok pomagałem u siebie na budowie i trochę się tężyzny nabrało, niestety/ albo stety jestem niski 168 i dośc chudy 54 kg.
Krzysztof Piekarz