Witam!! Ostatnio słyszałem że smażenie potraw właśnie na tym oleju z pestek winogron jest o wiele zdrowsze od smażenia na normalnym oleju ( porównanie cen: ten pierwszy za 1l kosztuje ok 20 zł ten 2 za półtorej litra kosztuje do 5 zł), i że ma nawet tłuszcze potrzebne dla człowieka, więc można sobie spokojnie na tym smażyć.. ktoś wie więcej na ten temat
?
?
Krzysztof Piekarz
zmazenie na akim oleju jest wielkim bledem!