SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

smażenie na oleju z pestek winogron

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1200
Witam!! Ostatnio słyszałem że smażenie potraw właśnie na tym oleju z pestek winogron jest o wiele zdrowsze od smażenia na normalnym oleju ( porównanie cen: ten pierwszy za 1l kosztuje ok 20 zł ten 2 za półtorej litra kosztuje do 5 zł), i że ma nawet tłuszcze potrzebne dla człowieka, więc można sobie spokojnie na tym smażyć.. ktoś wie więcej na ten temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
Na olejach zawierających głównie wielonienasycone kwasy tluszczowe KATEGOTYCZNIE nie smażymy
a do takich wlsnie należy olej z pestek winogron

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Dokladniezmazenie na akim oleju jest wielkim bledem!

Smazymy glwnie na tluszcach stalych jak SMALEC czy maslo,
dobrym oleju rzepakowym z 1-wszego tloczenia lub oleju kokosowym.

Generalnie to gotuj /paryj /griluj /piecz na koncu smaz.
Dobrze przyprawione produkty zrobine na wymienienych wyzej czynnosciach sa b. ok, dlatego staraj sie rzadziej smazyc.

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-10-04 16:56:05

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Na masle raczej nie z uwagi na bardzo szybki proces utleniania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
ja tam smaże na wodzie i jest ok ;)

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Na masle mozna usmazyc cos co nie wymaga dlugotrwalego smazeia, jajecznice czy rybe na szybko obsmazyc

Ale racje pozostale produkty beda duzo lepsze

GÓRA---->I am What I am

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcze roślinne

Następny temat

Dieta do opatrzenia )

electro
Polecane artykuły