Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778

Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Powinien jechać na te mistrzostwa gejów.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
Kto złamał nos Jackowi Wiśniewskiemu podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec? Odpowiedzi na to pytanie szuka sam poszkodowany. "Wiśnia" do wczoraj był przekonany, że sprawcą zdarzenia był gracz Zagłębia, Rafał Berliński.
- Nie żalę się, bo nieraz w życiu dostałem po pysku, jednak on specjalnie złamał mi nos. To było chamstwo! - nie owija w bawełnę Jacek Wiśniewski.

Tymczasem główny podejrzany, Berliński, zaklina się, że jest niewinny: - Jacek jest w błędzie. Mnie tam nie było. Na tysiąc procent sprawcą był Sławek Pach.

Źródło: onet

Nikt nie chce zadzierać z Wiśnią bo rewanż może nie należeć do przyjemnych.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
bo nieraz w życiu dostałem po pysku

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
W Przeglądzie było, że już po raz siódmy miał złamany nos.

Radwańska znowu nam szaleje

Polka Agnieszka Radwańska awansowała do II rundy halowego turnieju tenisistek w Stuttgarcie (z pulą nagród 650 tys. dol.). Najwyżej sklasyfikowana w rankingu polska tenisistka (36. WTA) pokonała 11. rakietę świata, finalistkę tegorocznego Wimbledonu (uległa w decydującym meczu Venus Williams) Francuzkę Marion Bartoli 0:6, 6:2, 6:1.
W pierwszym secie Radwańska grała koszmarnie, praktycznie na korcie nie istniała i przegrała go do zera. Drugą partię rozpoczęła od wygrania własnego serwisu. W kolejnych dwóch gemach lepsza była Bartoli, która w tym momencie zupełnie stanęła. Radwańska zaczęła grać mądrze, a reprezentantka Francji bardzo szybko traciła siły. Polka wygrała gema 6:2 i trzeciego seta rozpoczęła od prowadzenia 3:0. W czwartym, trwającym 25 minut (!) gemie (aż 15 równowag!), przegrała. W kolejnych trzech zwyciężyła i cały, trwający dwie godziny, mecz wygrała 0:6, 6:2, 6:1.

- To był chyba najdłuższy gem w moim życiu - powiedziała po meczu Polka. - W pierwszym secie grałam słabo, w drugim i trzecim już dużo lepiej - podsumowała spotkanie.
W II rundzie Radwańska zmierzy się z rozstawioną z numerem drugim Rosjanką Swietłaną Kuzniecową. Zwyciężczyni turnieju oprócz pieniędzy dostanie także najnowszy model Porsche.

- Cieszę się, ze zwycięstwa, ale nie będę miała zbyt wiele czasu na świętowanie, bo teraz czeka mnie mecz przeciwko Kuzniecowej. Grałam z nią w tym roku dwa razy i dwa razy przegrałam. Może tym razem będzie inaczej - powiedziała Polka.

Radwańska wystartuje również w grze podwójnej, razem z Czeszką Barborą Zahlavovą-Strycovą, a ich pierwszymi rywalkami będą Słowaczka Jeanette Husarova i Shahar Peer z Izraela.

W Stuttgarcie wystąpi także polski debel Klaudia Jans i Alicja Rosolska, który w pierwszej rundzie zmierzy się z rozstawionymi z numerem drugim Yung-Jan Chan z Tajwanu i Safina.

Wynik meczu pierwszej rundy:

Agnieszka Radwańska (Polska) - Marion Bartoli (Francja) 0:6, 6:2, 6:1.

Transmitował ten mecz Eurosport

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...