SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz... Rozmowy o wszystkim (IV)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963




Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Za***ista bramka Ale ten komentator francuski na******la

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Znalazłem Eurosport angielski ide dalej Rogera lukać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Koniec meczu - Roger wygrał 3-0. 6-3,6-2,6-4 Niespodzianki nie było.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Fajny ten mecz Haasa, 3 set przed nami narazie 1-1.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Co powiecie na temat o piłce klubowej w Ameryce Południowej? Ciekawostki, ciekawsze wyniki, info o ciekawych zawodnikach itd.

Kto by do czegoś takiego zaglądał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja bardzo chętnie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
j/w

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Trochę poszperałem po sieci i nie wiem czy jest sens ruszać z takim tematem, bo ciężko jest o aktualne informacje stamtąd (strzelcy, komentarze do meczów itd) dla kogoś kto słowa nie rozumie po hiszpańsku/portugalsku.

Chodziło mi o zrobienie takiego mini serwisu, aktualne co ciekawsze wyniki, tabele strzelców, plotki transferowe, młode talenty itd, itp,

Znacie jakieś strony po angielsku/polsku z aktualnymi informacjami? (bo z nieaktualnymi sam znalazłem)

albo może ktoś zna hiszpański
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
ja założe temat podobny tyle że o Afryce tam też przecież czarnych perełek nie brakuje i jakże mocne ligi są

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+ czy - ? to się okaże ;-D

Następny temat

Czy warto?

WHEY premium