SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz... Rozmowy o wszystkim (IV)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Zawsze możesz na nas liczyć

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Maria Szarapowa, rosyjska tenisistka, uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. O związku z tą zawodniczką powiedział rosyjskim gazetom Adam Levine, piosenkarz i gitarzysta grupy Maroon 5.
- Maria jest beznadziejna w łóżku. Jest piękna i wielu mężczyzn marzy o niej oraz o tym, żeby się z nią kochać. Ale można się jednak ciężko rozczarować - powiedział Levine, który przed dwoma laty miał romans z Szarapową.

- Myślałem, że podczas seksu będzie, jak wiele innych dziewczyn, krzyczała. Tymczasem ona leżała po prostu jak śnięta ryba - dodał

Źródło: Onet


Wklejałem już to chyba gdzieś.

A może ten cały Levine za słaby dla Marii był, co miałą dziewczyna udawać że jest dobrze Najlepiej to samemu sprawdzić jak to z nią jest

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
mowi tak bo pewnie juz on sie jej znudzil i chcial ja pojechac w wywiadzie ... a zapewne bylo bajecznie

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066


Nie dowiesz się póki nie sprawdzisz

Ale szczerze powiem że wolał bym Marie Kirilenko


Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-08-29 11:07:19

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
mi Kournikove nie potrzebne są do szczęścia i Maryje
jest przecież tyyyle koleżanek

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
szarapova przy chociaby kirilenko to pasztet wikt ma racje

pozatym nie wiem ile ma kirilenko ale szarapova to guliwer to z 2 m ma (tzn jakby stanela przy mnie tak by sie zdawalo bo mam 175)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
Bristol - man City 2
Parma - Juve 2


wejdzie ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Zależy za ile i ile do wyjęcie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099

no skombinuje z tenisem i tak zeby wygrac 5 dyszek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+ czy - ? to się okaże ;-D

Następny temat

Czy warto?

WHEY premium