SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz... Rozmowy o wszystkim (IV)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ale sędzia do dupy

Ruscy też ostro grzeją rakietami w Hiszpanów . Pomijając wybryki sędziego ładny finał

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Service Unavailable

To mam dzisiaj co chwilke od kiedy jestem na kompie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Bo dzisiaj forum się chyba porządnie spieprzyło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
****a pierwszy raz obejrzalem wczoraj orange ekstraklase a tam najwiecej czasu k****a na Legie poswiecili o innych klubach prawie nic nie mowili, oprocz tego trener Legii tez byl ****a po***ani sa, w****ilem sie i juz tego ogladal nie bede

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
ja nie oglądam już w ogole bo rano do pracy musze wstac ... też poyeby program o pilce noznej w godzinach nocnych

Zmieniony przez - djcuba w dniu 2007-09-17 10:54:05

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
zajefany mecz towarzyski
http://euro2008.blox.pl/2007/09/Pelne-zaangazowanie.html

ble, jak Barcelona wczoraj dala ciala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja zawsze w poniedzialki na 6 do roboty chodzilem daltego nigdy nie ogladalem, a w nocy musi byc zeby zdazyli po ostatnim niedzielnym meczu.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Dobra dobra jakby pomyśleli to daliby Magazyn OE w poniedziałek o normalnej porze tak jak to zrobiono z Eurogolem . Huk tam mnie to nie boli , to oni tracą na oglądalności a gole Legii co najważniejsze jak dla mnie i tak zobaczę .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
W poniedzialek ****owa pora bo mam czesto nocki chyba ze ide na rano, a czasami ide na rano a pozniej na nocke

Chyba ze dali by to o 20 zamiast jakiejsc telenoweli albo o 19 wtedy kultura i by chyba duzo osob ogladalo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
2000 ... szybko to leci

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+ czy - ? to się okaże ;-D

Następny temat

Czy warto?

WHEY premium