Szacuny
1
Napisanych postów
253
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2140
Witam! Mam pytanie dotyczace tego co ewentualnie moglbym wziasc aby poprawic wytrzymalosc zarowno miesniowa jak i calego organizmu, zwiekszyc sile a przy tym nie przetrenowac sie. Pragne dodac ze cwicze kb i mialem krotka przerwe(ok 3 miesiecy) teraz, bo od jakichs 3 tygodni zaczalem cwiczyc z powrotem i chcialbym jak najszybcie wrocic do poprzedniej formy... I pomyslalem ze wlasnie pomoze mi w tym jakas odzywka/suplement (na chwile obecna zazywam Multiple Olimpu).
Szacuny
6
Napisanych postów
1234
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13825
na wytrzymałosc to raczej zadbaj o maxymalną regeneracje ( wypoczety organizm zdolny jest do coraz to wiekszych wysilków)
czyli
ZMA
MINERAŁY
WITAMINY
ZIMNY I CIEPŁY PRYSZNIC PO TRENINGU
ROZCIĄGANIE
ODPOWIEDNIE NAWODNIENIE W TRAKCIE WYSILKU I PO
a jak chcesz cos mocnego to moze jakis spalacz na efedrynie ale tutaj jest wiele przeciwskazan np CISNIENIE CHOROBY SERCA OGOLNIE WZGLEDY ZDROWOTNE. Musisz zapoznac sie z zawartoscią forum na temat efedryny jest wiele postów które opisują jej pozytywne jak i negatywne skutki działania. WYBOR NALEZY DO CIEBIE
Szacuny
1
Napisanych postów
253
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2140
W ten sposob mowisz... a co sadzisz o Knockout? Prawde mowiac nie wiele wiem o tym ale doradzil mi to pewnie gosc ktory jest wlascicielem silowni a poza tym to prowadzi wlasnie sklep z odzywkami.
Szacuny
6
Napisanych postów
1234
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13825
prowadzi własny sklep!!!! i pies pogrzebany powiedz mi dokladnie jaki to sport bo nierozszyfrowałem Twojego skrótu ale mysle ze to jakies sztuki walki czy cos :D wiec moja opcja sie sprawdzi
kb---kick boxing????? albo jak sie to pisze????
Zmieniony przez - 369258 w dniu 2007-09-24 12:16:51
Szacuny
6
Napisanych postów
1234
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13825
cwiczysz na silowni ????? ja jednak zadbałbym o regeneracje a KO bym odpuscił jak juz chcesz jakiegos stacka to moze CP jest tani a naprawde swietnie spisuje sie na silowni
Szacuny
252
Napisanych postów
1174
Wiek
49 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
22655
Na zwiększenie wytrzymałości podczas treningu: Bcaa (1g na 10kg), rzeń-szeń(ok 500mg), guarana(900mg- 22%)...Po treningu glutamina(5-10g),magnez (150mg jonów)...i dużo dobrego snuuu...
Szacuny
1
Napisanych postów
253
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2140
Nie, nie cwicze na silowni tylko tka ja napisalem wyzej, chce szybko wrocic do formy i chcialem dowiedziec sie czy jest jakis suplemeny ktory by mi w tym pomogl.