Kolejny cytat z mkcenter.pl:
Mistrzostwa Świata Seniorów - Baku, Azerbejdżan 2007 - JULIAN KWIT 5 miejce
2007-09-21
[B]Trwają Mistrzostwa Świata Seniorów w stolicy Azerbejdżanu Baku. Najlepiej z Polaków walczył Julian Kwit, który zajął 5 miejsce w wadze 74 kg i awansował do IO w Pekinie. [/B]Dzisiaj walczy Mateusz Gucman, który wygrał z zawodnikiem z Puerto Rico i Mongolii a w 1/4 przegra z najlepszym na świecie Rosjaninem Gatsalovem. Popołudniu przegrał w repasażach z Turkiem Hakanem Kocem. Maksymilian Witek przegrał z reprezentantem Azerbejdżanu a Iwona Sadowska z Wenezuelką. Żaden z Polaków nie awansował do IO w Pekinie. Jutro walczy Anna Zwirydowska i Agata Pietrzyk.
Informacje z Baku przekazuje trener Piotr Krajewski.
Piątek 21-09-2007
96 kg - 46 zawodników
Mateusz Gucman
1/16
GUCMAN Mateusz (POL) - WHITE Matthew (PUR) 3-0 (7-0, 3-0)
1/8
GUCMAN Mateusz (POL) - ENKHAMGALAN Tumurkhuu (MGL) 3-0 (6-0, 1-0)
1/4
GUCMAN Mateusz (POL) - GATSALOV Khadzhim**** (RUS) 0-3 (0-2, 0-3)
R2
KOC Hakan (TUR) - GUCMAN Matusz (POL) 3-0 (1-0, 1-0)
120 kg
Maksymilian Witek
1/16
ISAYEV Ali (AZE) - WITEK Maksymilian (POL) 3-1 (4:2, 1:0)
Styl wolny kobiet
48 kg
Iwona Sadowska - 38 zawodników
1/16
CARIPA CASTILLO Mayelis (VEN) - SADOWSKA Iwona (POL) 3-0 (3-0, 1-0)
Sobota 22-09-2007
51 kg - Polski nie startują
55 kg
Anna Zwirydowska
59 kg
Agata Pietrzyk
Niedziela 23-09-2007
63 kg
Monika Rogień
67 kg - Polki nie startują
72 kg
Agnieszka Wieszczek
Różnica czasu wynosi + 3 godziny. Początek walk każdego dnia 6.00 naszego czasu.
Relację z zawodów realizuje Lider TV AZE - kanał 327 Cyfra Plus.
Wyniki walk wszystkich Polaków i miejsca:
Poniedziałek 17-09-2007
Styl klasyczny
55 kg - 41 zawodników
Paweł Kramarz - WKS Śląsk Wrocław
1/32
TOYOTA Masatoshi (JAP) - KRAMARZ Pawel (POL) 3-1 (6-2, 1-1, 4-0)
1. Soryan Reihanpour, Hamid Islamic Republic of Iran
2. Park, Eun-Chul Korea
3. Mankiev, Nazir Russian Federation
3. Fris, Kristijan Serbia
5. Durlacher, Lindsey United States of America
5. Hafizov, Ildar Uzbekistan
7. Munteanu, Virgil Romania
8. Nyblom, Anders Denmark
.
25. Kramarz Paweł - Polska
60 kg - 41 zawodników
Tomasz Świerk - Zagłębie Wałbrzych
1/32
SWIERK Tomasz (POL) - TENGYSBAYEV Nurbakyt (KAZ) 1-3 (1-4, 1-2)
1. Bedinadze, David Georgia
2. Sasamoto, Makoto Japan
3. Diaconu, Eusebiu Romania
3. Jung, Ji-Hyun Korea
5. Ala-Huikku, Jarkko Finland
5. Dubinin, Yuri Belarus
7. Tengizbayev, Nurbakyt Kazakhstan
8. Stefanek, Davor Serbia
.
28. Świerk Tomasz - Polska
66 kg - 42 zawodników
Sylwester Charzewski - Cement Gryf Chełm
1/16
CHARZEWSKI Sylwester (POL) - CORRIGA Tiziano (ITA) 3-0 (3-0, 6-0)
1/8
KHVOSHCH Olexander (UKR) - CHARZEWSKI Sylwester (POL) 3-0 (6-0, 4-0)
1. Mansurov, Farid Azerbaijan
2. Guenot, Steeve France
3. Gergov, Nikolay Bulgaria
3. Lester, Justin Harry United States of America
5. Loerincz, Tamas Hungary
5. Adikyan, Arman Armenia
7. Bayakhmetov, Darkhan Kazakhstan
8. Khvoshch, Olexandr Ukraine
.
21. Charzewski, Sylwester Poland
Wtorek 18-09-2007
74 kg
Julian Kwit - 54 zawodników
1/32
KWIT Julian (POL) - RUSU Cristian (ROU) 3-0 (6-0, 4-0)
1-16
KWIT Julian (POL) - HAMMODI Ali kadhim (IRQ) 3-0 (3-0, 5-0)
1/8
YLI HANNUKSELA Marko (FIN) - KWIT Julian (POL) 1-3 (1-1, 1-1)
1/4
KWIT Julian (POL) - BASCI Peter (HUN) 3-1 (0-4, 3-1, 5-0)
1/2 finału
MADSEN Overgaard Mark (DEN) - KWIT Julian (POL) 3-1 (1-1, 4-1, 1-1)
Finał 3-5
GUENOT Christophe (FRA) - KWIT Julian (POL) 3-1 (1-1, 5-0)
1. Yanakiev, Yavor Bulgaria
2. Madsen Overgaard, Mark Denmark
3. Guenot, Christophe France
3. Venckaitis, Valdemaras Lithuania
5. Melyoshin, Roman Kazakhstan
5. Kwit, Julian Poland - kwalifikacja do IO w Pekinie 2008
7. Bacsi, Peter Hungary
8. Schneider, Konstantin Federal Republic of Germany
84 kg
Artur Michalkiewicz - 56 zawodników
1/32
BAUMGARTNER Mario (SUI) - MICHALKIEWICZ Artur (POL) 0-3 (0-3, 0-6)
1/16
MICHALKIEWICZ Artur (POL) - ABRAHAMIAN Ara (SWE) 1-3 (2-1, 1-1, 1-1)
1. Mishin, Alexej Russian Federation
2. Vering, Bradley United States of America
3. Tahmasebi, Hassan Saman Islamic Republic of Iran
3. Khasaia, Badri Georgia
5. Kim, Jung-Sub Korea
5. Abrahamian, Ara Sweden
7. AVLUCA Nazmi Turkey
8. FODOR Zoltán Hungary
.
21. Michalkiewicz Artur Poland
96 kg
Andrzej Deberny - 43 zawodników
1/32
TEPLOUKHOV Vasily (RUS) - DEBERNY Andrzej (POL) 3-1 (3-0, 2-1)
1. Nozadze, Ramaz Georgia
2. Ezerskis, Mindaugas Lithuania
3. Svec, Marek Czech Republic
3. Rezaei, Ghasem Islamic Republic of Iran
5. Kato, Kenzo Japan more
5. Timoncini, Daigoro Italy
7. GURI Elis Albania
8. OZDEN Serkan Turkey
.
32. Deberny Andrzej Poland
Środa 19-09-2007
Styl klasyczny
120 kg
Marek Mikulski - 36 zawodników
1/16
MIKULSKI Marek (POL) - SZCZEPANIAK Yannick (FRA) 0-5 (1-1, 1-1, 0-3)
1. Lopez Nunez, Mijain Cuba
2. Baroev, Khassan Russian Federation
3. Byers, Dremiel D. United States of America
3. Patrikeev, Youri Armenia
5. Szczepaniak, Yannick France
5. Deak Bardos, Mihaly Hungary
7. CHUGOSHVILI Ioseb Belarus
8. SALDADZE David Uzbekistan
.
29. Mikulski Marek
Klasyfikacja drużynowa styl klasyczny:
1 UNITED STATES (USA) 31
2 RUSSIA (RUS) 30
3 GEORGIA (GEO) 28
4 IRAN R.I. (IRI) 26
5 SOUTH KOREA (KOR) 24
6 FRANCE (FRA) 23
.
23 POLAND (POL) 6
Styl Wolny
55 kg - 38 zawodników
Mariusz Walkowiak
1/32
MORENO GONZALEZ Andy (CUB) - WALKOWIAK Mariusz (POL) 3-0 (2-0, 4-0)
1. Kudukhov, Besik Seradinovich Russian Federation
2. Bayaraa, Naranbaatar Mongolia
3. Moreno Gonzalez, Andy Yoen Cuba
3. Gadshiev, Rizvan Belarus
5. Akguel, Sezer Turkey
5. Mansurov, Dilshod Uzbekistan
7. SERRANO Freddy Colombia
8. MUKHTARBEKULY Zhassulan Kazakhstan
.
32 Walkowiak Mariusz Poland
60 kg - 43 zawodników
Adam Blok
1/32
GONZALEZ Antonio (PAN) - BLOK Adam (POL) 0-5 (0-7, 0-5)
1/16
IAKOVIDIS Themis (GRE) - BLOK Adam (POL) 3-1 (2-3, 1-4)
1. Batirov, Mavlet Russian Federation
2. Guidea, Anatoli Bulgaria
3. Bazarguruev, Bazar Kyrgyzstan
3. Prizreni, Sahit Albania
5. Odabasi, Tevfik Turkey
5. Qin, He P.R. of China
7. ZHAKUPOV Samat Kazakhstan
8. RAMAZANOV m**** Macedonia
.
13 Blok Adam Polska
Czwartek 20-09-2007
66 kg
Adam Sobieraj - 47 zawodników
1/16
SOTO CORDERO Pedro (PUERTO RICO) - SOBIERAJ Adam (POL) 3-1 (0-1, 1-0, 2-1)
1. Shahin, Ramazan Turkey
2. Garzon Caballero, Geandry Cuba
3. Farniev, Irbek Russian Federation
3. Tushishvili, Otar Georgia
5. Stadnik, Andrey Ukraine
5. Schwab, Doug United States of America
7. Kumar, Sushil India
8. Buyanjav, Batzorig Mongolia
.
27. Sobieraj, Adam Poland
74 kg
Krystian Brzozowski - 49 zawodników
1/32
BRZOZOWSKI Krystian (POL) - GANEV Mihail (BUL) 3-1 (0-3, 1-0, 3-2)
1/16
MURTAZALIEV Mahach (RUS) - BRZOZOWSKI Krystian (POL) 3-1 (0:1, 6:2, 1:0)
R1
ESPINAL Jaime Yusept (PUR) - BRZOZOWSKI Krystian (POL) 1-3 (1-0, 1-3, 0-1)
R2
BRZOZOWSKI Krystian (POL) - SAGHIRASHVILI Gela (GEO) 1-3 (1-3, 0-1)
1. Murtazaliev, Makhach Russian Federation
2. Aldatov, Ibragim Ukraine
3. Chamsulvaraev, Chamsulvara Azerbaijan
3. Fundora Zaldivar, Ivan Cuba
5. Gheorghita, Stefan Romania
5. Heskett, Joseph United States of America
7. Hatos, Gabor Hungary
8. Saghirashvili, Gela Georgia
.
13. Brzozowski, Krystian Poland
84 kg
Radosław Horbik - 46 zawodników
1/32
SUZUKI Yukata (JAP) - HORBIK Radoslaw (POL) 0-3 (0-2, 0-1)
1/16
HORBIK Radoslaw (POL) - ZUNIGA HERRERA Roerlandy (CUB) 1-3 (0-3, 1-3)
1. Ketoev, Georgi Russian Federation
2. Abdusalamov, Yusup Tajikistan
3. Sokhiev, Zaurbek Uzbekistan
3. Yazdani, Reza Islamic Republic of Iran
3. Ramvir India
5. Balci, Serhat Turkey
5. Williams, Joe E. United States of America e
7. Bichinashvili, David Federal Republic of Germany
8. Cross, Travis Canada
.
19. Horbik, Radoslaw Poland
Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2007-09-21 15:35:29