SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

w ilu ml rozpuszczać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9349
witam, jak dawkuje mass xxl 70g to w ilu ml mleka to rozpuscic? tak jak pisze na opakowaniu 250ml ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
tylko 150ml
jak bedzie wiecej to nie będzie działał już ten gainer.

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
Bułahahahahahaha

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...albo na sucho... lepsza/mniej wodnista/ jakościowo masa bedzie wchodzić...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25938
no co wy chlopacy!? badania naukowe dowodza ze do pelnego wchloniecia 70g massaxxl potrzeba nie mniej ni wiecej tylko 237,5ml mleka (1,5%tl)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
hehe

Jak jesz obiad to tez sie pytasz mamy ile ml kompotu mozesz popic po obiedzie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2428
Ale jesteście złośliwi .
A ja mam inne pytanie kiedy +/- kończy się sezon powakacyjny ?
U mnie na siłowni ludzie wytrzymują max do grudnia a na forum ?

Marcin

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16018
Do autora: jak dolejesz więcej wody, to bełt Ci wyjdzie. Jak za mało, to będziesz potrzebował widelca, żeby go zjeść


ps do kolegi powyżej: z moich obserwacji wynika, że do grudnia. Potem nowy bum się rozpoczyna od kwietnia bo lato idzie

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
Ja mam sezon od wrzesnia do polowy lipca ;))
Ale powaznie <tak>

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainery - co to takiego?? (artykuł)

Następny temat

storm, shock, resztki mono

electro
Polecane artykuły