Możliwe czy nie? Ogólnie jestem patyczakiem 65kg, mam odłożoną oponke na brzuchu (efekt niewłsćiwej diety stosowanej od dawna) wiec postanowiłem sie za to zabrać.
Aktualnie mam diete na mase, nie chce redukować jeszcze masy bo bez tego jestem w sumie chudy. Po redukcji wyglądałbym jak anorektyk. Może jakiś półśrodek? Dieta na mase, trening siłowy, aeroby w dni nietreningowe, a6w, spalacz? Prosze o rady. Z góry dzięki
Aktualnie mam diete na mase, nie chce redukować jeszcze masy bo bez tego jestem w sumie chudy. Po redukcji wyglądałbym jak anorektyk. Może jakiś półśrodek? Dieta na mase, trening siłowy, aeroby w dni nietreningowe, a6w, spalacz? Prosze o rady. Z góry dzięki
Krzysztof Piekarz