jak sie mowi ze sie na diete nie ma warunków to jest tylko tłumaczenie głupie i wymówka.
ja studiuje i pracuje i mam kiedy trening wcisnąć i jeść odpowiednio.
w dziale odzywianie poczytaj o dietach
ja studiuje i pracuje i mam kiedy trening wcisnąć i jeść odpowiednio.
w dziale odzywianie poczytaj o dietach