SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sprzedam tanio sztange 50 kg lub wiecej

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
siema mam do spredania sztange o wadze 50 kg lub jak ktos woli ciezar mozna podniesc!! zalezy od potrzeb czekam na propozycje

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6938
sztanga o wadze 50 kg xD? pudzian nawet taką nie macha:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
gryf 10 i dwa talerze po 20 kg orginalne

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
istnieje mozliwosc zamiany na suplementy a dokladnie chodzi mi o bialko i kreatynke !! czekam

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28289
Shachraj - nastepny znawca
sztanga to nie sam gryf
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 796
Ile za gryf z obciazeniem?Jakies foto?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
siema mysle ze 3.40 za kg to bedzie uczciwa cena zdjecia moge zapodac na e-maila 190 zl za 56 obciazenie plus 40 za gryfik ;)))) pasuje

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
Nie sprzedasz mi tego gryfiku?
Jak on wygląda?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
hym..........raczej wolal bym sprzedac calosc ! tak jak pisalem! jak ktos jest zainteresowany zdjeciami to prosze podawac e-maila

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] sztange 50 zl odbior osobisty Police

Następny temat

sprzedam NOKIA N70 (n70-1)

electro
Polecane artykuły