SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening dla początkującego

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67
Witam sorki z góry jeśli ten temat w złym miejscu wstawiłem. Ale mam do was pytańko. Mieszkam w takiej wiosce i zbytnio tam nie mam żadnego klubu gdzie mozna się zapisac na walki dlatego cchiałem się spytać.
a)Co robici na tyakich zajęcia??
b)Jak wygląda trening, czyli co w worek walicie i co jescze??
c)Czy znacie jakies spopsoby żeby szybkimbyć w czasie walki??
d) I NAJWAŻNIEJSZE: czy mógł bym sam sobie trenowac takie sztuki chodzi mi o to czy moge cisnąc w worek i takiem tam i czy bedzie widać efekty??????


PROSZĘ O OPOMOC

THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
U mnie ziomek na treningi dojeżdzał i też miał do pokonania 40 km ,więc jak masz silną wolę to dasz rade, a worek i skakanke najlepiej rób w dniach w których niemasz treningu pozdr.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Samemu to możesz sobie pobiegać, powalczyć z cieniem, pobić trochę w worek.
Ja bym Ci radził dojeżdzać gdzieś, bo samemu niewiele naprawdę się nauczysz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mieszkam w takiej wiosce i zbytnio tam nie mam żadnego klubu gdzie mozna się zapisac na walki dlatego cchiałem się spytać


Nooo to stary... Zapewne macie tam jakąś wichurę ( zabawę/dyskotekę )
Czasem można nieźle potrenować z okolicznymi "fighterami"

A na poważnie to tak jak kolega wyżej napisał.
Samemu ciężko nauczyć się czegoś wartościowego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67
No tylko że najbliższy dojazd to 4o km by wyszło to troche przeje****

Ale chyba lepsze to niż siedziec przed kompem i głupa palić co nie>???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak już pisałem wyżej.
Dużo biegaj, walcz z cieniem, bij w worek.
Ewentualnie znajdź jakiegoś kolegę, i posparuj z nim sobie.
Ale uważaj żebyś sobie niczego nie zrobił.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67
Aha opki dzięki za rade a sparowac bede na bracholku od czegoś on w końcu jest hihihihi. Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
Samemu to nie uderzaj jeśli nei wiesz bo wpoisz sobie złe nawyki. Spróbuj może będziesz mógł jednak gdzieś dojeżdżać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Generalnie jest tak, że kopać i uderzać można nauczyć się z filmów instruktarzowych (jako tako bo nic nie zastąpi oka i rady doświadczonego trenera), ale o technikach parterowych itp zapomnij.

Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo to ja jestem największym skurczybykiem w tej dolinie

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
z filmów instruktażowych to się mozesz nauczyc tylko nazwisk głównych bohaterów i nic wiecej. Służą one o to by podpatrzec cos i na treningu zrobić z tego użytek,pod okiem trenera.
Pamiętaj cos co jest niewyćwiczone nie ma prawa wyjść(nielicząc niewiarygodnego farta). To tak jak np ze skokami narciarskimi...Od samego patrzenia co na skoczni robi Małysz nie nauczysz się skakać na nartach...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3464
heheh Kowal997 dał dosyć niezła radę bo praktyka czyni mistrza. Natomiast jeśli nie masz gdzie trenować to moja rada:biegaj,biegaj,biegaj - to ci się przyda i z kondycją zawsze będziesz mógł (jeśli będziesz miec okazję zapisac się do klubu) wiecej i szybciej osiągnąć. Pozatym ściągnij sobie walki Silvy ,wypchaj worek szmatami i rób dokładnie to co on w stójce:> - może nie ma tam nadmiaru techniki najoględniej mówiąc le w sam raz na ulicę i przyzwoite poczucie własnego bepieczeństwa.Pozdro

Zmieniony przez - Rogerio.M w dniu 2007-09-21 22:31:02
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
no bez przesady.Silva moze i wirtuozem techniki nie jest ale skoro tyle walk wygrał to chyba cos jednak znaczy...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYLEMAT

Następny temat

Jak to jest w końcu z siłownią??

electro
Polecane artykuły