jak w temacie mam na skladzie te trzy suplementy, creatine mega caps olimpu 300caps., glutamine olimpu i tauryne tez olimpu, do tego z tabletek dochodza witaminy i tran...
warto inwestowac jeszcze w jakoms odzywke do tego cyklu czy to by bylo juz za duzo szczescia?... do tego bedzie lowcarb na mase i trening 5 10 15 <<<
warto inwestowac jeszcze w jakoms odzywke do tego cyklu czy to by bylo juz za duzo szczescia?... do tego bedzie lowcarb na mase i trening 5 10 15 <<<
Krzysztof Piekarz
