a więc ćwicze sobie kilka lat bez żadnych odzywek.bylem turbosiatso mega chudy a teraz waże 98kg przy wzroscie 182cm.jem dobrze ciagle czytam o cwiczeniach i zarciu ale w koncu postanowielm wziasc sobie jakoms odzywke ale malo o odzywach czytalem wiec pomóżcie:)
jaka kreatyna na poczatek? poprosze najlpij odrazu linka do konretnej bo chce zamowic. czy kreatyne dobrze lonczyc z glutamina tak? po treningu kreatyne lepij z samym carbo czy z gainerem? myslem o tym actiwi takim popularnym.musli gaineer
jaka kreatyna na poczatek? poprosze najlpij odrazu linka do konretnej bo chce zamowic. czy kreatyne dobrze lonczyc z glutamina tak? po treningu kreatyne lepij z samym carbo czy z gainerem? myslem o tym actiwi takim popularnym.musli gaineer
Krzysztof Piekarz