SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stack kreatynowy w odpowiednim momencie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
witam.
Zaczynam niebawem cykl storm+shock
Storm na czczo i po treningu a shock przed treningiem

po treningu jednak 2x w tygodniu bede robił aero 15-30minut.

Zastanawiam sie czy storma moge wypic przed aero, nie ma on chybą weglowodanów w sobie więc nie będzie zakłucał tego czego oczekuje po aerobach rozumiecie co mam na mysli.
A przynajmniej wczesniej by sie wchłonął.
Po aero oczywiscie juz na "wchłoniętego dawno storma", posiłek potreningowy,

dzięki za ewentualne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
Po co Ci aero na cyklu?? jak dlamnie to by było troche nie opłacalne, chcesz biegać pewnie bo Cie zalewa?? jak już lepiej diete zbilansować.

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11778
szkoda shoka przez areo
zostaw go tylko w DT
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
bo chyba aero nie ma wpływu na to ze sie storm nie przyswoi no bez przesady.

szkoda shoka? tego uz wogule nie rozumiem
shock daje kopa na trening a ja mówie o aero potreningowych.

po co mi aero na cyklu?
a po co sie robi aero?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
jeśli aeroby trwaja 15-30 minut to wrzucaj storma po aero

posiłek 30 minut pózniej



Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2007-08-27 10:10:12

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie bialeczko zakupic ???

Następny temat

Dieta POMÓŻCIE

electro
Polecane artykuły