SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nitrobolon II zaraz po Kreatynie i sprawdzenie dawkowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 424
czy zaraz po cyklu na kreatynie(juz jakies 2 tyg nie biore) mozna zrobic cykl na nitro II ?

jezeli tak czy takie dawkowanie bedzie dobre :

dni treningowe - 15g 30 min przed sniadaniem i 15g 30 min przed treningiem.

dni nietreningowe - 10g 30 min przed sniadaniem i 10g 30 min przed posilkiem w okolicach tak jak posilek przedtreningowy.

moja waga to 75kg. przy wzroscie 175cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6021
odczekaj ze 2-3 tyg jeszcze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 424
mogłby sie ktos jeszcze wypowiedziec na ten temat ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
te 2 tygodnie minium poczekaj

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-07-29 13:06:18

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5517
Jak bralem nitro dwójke, to pamietam ze byla ostra pompa nawet jak bralem po 10g w treningowe i 5 w nietreningowe. Btw. wazylem wtedy mniej wiecej tyle co Ty, i wzrostu tez podobnego bylismy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 241
i po cyklu jakie efekty??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5517
Spada masakrycznie szybko, bo zadnej odzywki masowej z tym nie bralem i zrobilem blad ktorego juz nie popelnie :):)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
błąd nadal popełniasz bo diety nie masz...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 241
myslicie, ze z mass xxl 4800g efekty były by dobre??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5517
Trzymam sie mniej wiecej jako takiej diety - Aktualnie. Natomiast wtedy, gdy bralem NT II nie trzymalem sie jej. Odzywka to tylko uzupelnienie diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5517
Nie wiadomo, ale pamietam, ze czytalem artykul o NT II w ktorym pisalo ze NT II nie wolno laczyc z bialkiem serwatkowym. Czy to prawda?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAM PROBLEM

Następny temat

storm+shock+scorch

electro
Polecane artykuły