SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co się dzieje z moją łydką?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 986
Tydzień temu podczas sparingu z kolegą moja łydka została dość porzadnie obita.Ból pojawił się od razu.
Na następny dzień było gorzej,bolał mnie cały miesięń,nie mogłem normalnie chodzić.
Jednak wiedziałem,ze to na pewno tylko oobity miesien, stad smarowałem Fastum.
Po 3 dniach była znaczna poprawa,liczyłem ze w ciagu 2,3 dni ból minie.
I o to zamiast minąć,to stało się coś dziwnego:/
Mianowicie mogę już normalnie chodzić,lecz jeżeli lekko uderze się w miesien,dotkne go lub pop prostu ditkne nim łóżka itp to pojawia się na kilka sekund intensywny tepy ból.Potem zaraz znika.
Jeżeli dotykam palcem np miesien to czuje,ze jest jeszcze obity,cos jak zakwasy i potem nagle pojawia sie ten ból.

Dodam ,że jak byłem młodszy to miałem podobna kontuzje od piłki.Ktoś mnie kopnął, wszystko było ok,mogłem grac, ale jak pozniej dostawałem piłka w łydke to zwijałem sie z bólu ,a po chwili mogłem dalej grac.Samo przeszło...
Wiecie co to może być?Iść do lekarza?

Moja twórczość -> www.kalafior.ahh.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15203
Wg mnie to po prostu mocne obicie. Ja ostatnio po konkretniejszym bieganiu mialem kilkudniowe bole lydki nawet przy smarowaniu fastum, a nikt mnie nie uderzyl. Smaruj dalej jak nie przjedzie to wtedy kombinuj do lekarza, bo to pewnie tylko konkretniej zbity mięsien, skoro on cie tylko boli, a nie np kosc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 986
No kurcze ja się boję,żeby to nie był jakiś krwiak czy zakrzep i że od tego siępojawia taki nerwoból.Jak nie przejdzie w ciągu kilku dni to lekarz na bank,bo na razie to tylko sie pogarsza...

Moja twórczość -> www.kalafior.ahh.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 986
Zapomniałem dodać,że na kostce pojawił się taki fioletowy wylew podskórny.
Taki sam jak przy skręceniu stawu skokowego...
i ten ból to nie tylko łydka,zaczyna sie pod kolanem i ciagnie az do samej kostki,do piety.

Zmieniony przez - siekierman w dniu 2007-07-31 01:03:29

Moja twórczość -> www.kalafior.ahh.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10832
Zdecydowanie idz do lekarza:)

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
Oj i to biegiem do lekarza. To może być problem także ze ścięgnem Achillesa: zapalenie lub naderwanie ścięgna.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golenie Włosów Łonowych U Chłopaka

Następny temat

Palce drżą

electro
Polecane artykuły