SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się dzieje z nastolatką która nie je.. ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21643
Witam.
Co się dzieje z dziewczyną która je jeden posiłek dzienie, lub wcale nie je tylko pije cherbatki i kawy oraz pali fajeczki ??? Sądzi, że nie czuje głodu jak tyle pije i pali fajeczki (dzisiaj ma skonczyc)
wiek dziewczyny: 15lat
waga: 55kg w góre
wzrost: 172cm
Chodzi o moją dziewczynę o którą się bardzo martwię :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
jak się bierze za odchudzanie to niech to robi z głową, trzeba jej wytłumaczyć, że może sobie rozwalić cały organizm i zamiast upragnionej szczupłej sylwetki będzie miała mnóstwo kłopotów ze zdrowiem i raczej od tego nie wyładnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4925
popada w anoreksje

DUDEK DANCE RULEZ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Oj zle sie z nia dzieje wez jej wtlumacz zeby chociaz jadla mneij ale dzielila to na 4-5 posilkow i niec nie pali fajek!!

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jak chce się odchudzac (chociaż nie wiem z czego) lub utrzymać linię to niech robi to z głową. Co do herbaty to nie wiem ale ja po kawie też nie czuję głodu, dosyć dlugo jak na mnie nawet. Namów ją do jakiegos regularnego wysilku, jak jej się spodoba to chętniej rzuci palenie.Idźcie sobie razem na rowerek, na basen. Pokaż jej forum, tyle tu jest cennych rzeczy o odchudzaniu, a tak jak robi to co najwyżej zdrowie sobie zmarnuje

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
hmmmm, nie wiem jak to określić...tragedia? głupota? dewiacja? choroba?

co się dzieje?
może się "wykończyć", popaść w anoreksje,

a z najbardziej prawdopodobnych i najszybciej zauważalnych:
- częste omdlenia
- zaburzenia menstruacji
- osłabienie organizmu (a co za tym idzie - częste infekcje)
- zaburzenia nastroju
etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja napisze ze dzieje sie znia niedobrze doprowadzi do samowynisczenia orgaznimu i bedzie wrakiem lepiej zeby to przerwala bo sie nabawi problemow zdrowowtnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21643
Co poza rzuceniem fajek moze zrobic aby chcialo sie jej jesc, aby czuła głód ?

Zmieniony przez - kettler w dniu 2005-06-09 10:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
ruszac sie.....no jak to mowią "sex to zdrowie...."

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
hubh

Zmieniony przez - anonim2010 w dniu 2010-02-07 14:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
niech masuje bo chudo

a tak na serio to może ma jakieś kompleksy że tak się zachowuje..
Pogadaj z nią no i tak jak koledzy/koleżanki wyżej. Namów ją na jakiś basen żeby się pomęczyła trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
Jeśli chce się odchudzać i je tak mało to lepiej jej przypilnuj za nim wpadnie w anoreksje. inna przyczyną mogą byc papierosy o których wspomniałes w temacie poprostu palenie ja napełnia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krtan;(

Następny temat

Ćwiczenia na kręgosłup

WHEY premium