Witam. Mam 17 lat(reszta w profilu). Ćwiczę już prawię rok. Jednak bez planu (ćwiczyłem 3 razy w tygodniu) i bez diety diety. I w ciągu tego roku zrobiłem jedynie 5 kg. Chcę w końcu porządnie wziąć się za trening i mam pytanie.
czy ten plan http://www.members.lycos.co.uk/neohackert/Plan.JPG ułożony przez Michail-a był by dla mnie dobry ?
czy ten plan http://www.members.lycos.co.uk/neohackert/Plan.JPG ułożony przez Michail-a był by dla mnie dobry ?
"Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi na ringu."
Krzysztof Piekarz