To zalezy jaka drzemka. Drzemka jako dosypianie (malo spisz w nocy) nie powoduje, przynajmniej u mnie, uczucia zmeczenia i nieogarniecia
...
Pyra - sen dzieli się na 4 fazy i pełna 'jednostka snu' to 4 godziny (czestotliwosc Alfa (b.krotka faza) , beta (REM), faza glebokiego snu (bez marzeń sennych i tu największy odpoczynek zachodzi:), beta, alfa - wybudzenie)
być silnym znaczy być pożytecznym
MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!