SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poczatki z odżywkami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14
Mam pytanko.Na poczatek wybralem kreatyne i ganier.Czy to dobry wybór??Jak najlepiej dawkowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10764
Temat z dupy, napisz coś o sobie, jakie masz produkty, itp.?
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
j./w.

i co znaczy na poczatek ?

to ma byc poczatek treningow czy poczatek z odzywkami / suplami ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4375
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0

poczytaj może trochę, zacznij jeść a później kreatyna :-F

pzdr

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14
To moj poczatek z odzywkami i treningami.Mam 19 lat 175 wzrostu i z 66 kg mam gainer 737 i kreatyne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 8 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6485
Ten gainera to lepiej komuś sprzedaj a z kreatyna poczekaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14
a czemu mam sprzedac gainer???i czemu czekac z kreatyna???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3424
poćwicz z pół roku . poczytaj coś o kreatynie itp. a wtedy kup sobie coś odpowiedniego. żeby gainer na początek <lol>

Zmieniony przez - VOLDEMORD w dniu 2007-06-25 17:07:14

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
za wczesnie na kreatyne

gainera mozesz stosowac jesli wymaga tego dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14
Ale panowie przeciez jedna porcja dziennie nie zaszkodzi mi chyba co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4375
jeżeli ma Ci to pomoc w chodzeniu na siłownie nie wiem jakaś motywacja ze jesz i musisz ćwiczyć to jedz sobie ta kreatynę najwyżej później będziesz żałował ze wydałeś siano a mogłeś mieć to samo i bez kreatyny /jezeli masz zdrowe nerki to nie

pzdr

Zmieniony przez - _Fatal1ty_ w dniu 2007-06-25 22:31:46

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALACZE - od jakich zaczynać? --kolejność

Następny temat

TEST - Weselna masa - by Gugcio podsumowanie str 10

electro
Polecane artykuły