Mam pytanko.Na poczatek wybralem kreatyne i ganier.Czy to dobry wybór??Jak najlepiej dawkowac?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
...
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0
poczytaj może trochę, zacznij jeść a później kreatyna :-F
pzdr
L. przecz. artykułów 0
poczytaj może trochę, zacznij jeść a później kreatyna :-F
pzdr

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
i k**** 
...
To moj poczatek z odzywkami i treningami.Mam 19 lat 175 wzrostu i z 66 kg mam gainer 737 i kreatyne.
...
poćwicz z pół roku . poczytaj coś o kreatynie itp. a wtedy kup sobie coś odpowiedniego. żeby gainer na początek <lol>
Zmieniony przez - VOLDEMORD w dniu 2007-06-25 17:07:14
Zmieniony przez - VOLDEMORD w dniu 2007-06-25 17:07:14
Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...
...
jeżeli ma Ci to pomoc w chodzeniu na siłownie nie wiem jakaś motywacja ze jesz i musisz ćwiczyć to jedz sobie ta kreatynę najwyżej później będziesz żałował ze wydałeś siano a mogłeś mieć to samo i bez kreatyny
/jezeli masz zdrowe nerki to nie
pzdr
Zmieniony przez - _Fatal1ty_ w dniu 2007-06-25 22:31:46
/jezeli masz zdrowe nerki to nie
pzdr
Zmieniony przez - _Fatal1ty_ w dniu 2007-06-25 22:31:46
...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
i k**** 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
SPALACZE - od jakich zaczynać? --kolejność
Następny temat
Krzysztof Piekarz