SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Który zestaw spalaczy lepszy??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
Cześć :) Już chwilę nie było mnie na tym forum :) Mam pytanko: Który zestaw spalaczy lepszy??

http://allegro.pl/item205072490__spalacze_nr_1_400_kapsulek_.html
http://allegro.pl/item203017070_4_extremalne_spalacze_tluszczu_rzezba_dieta.html
http://allegro.pl/item203118606_universal_animal_cuts_spal_tluszcz_na_wakacje.html

Czy polecalibyście jakieś inne specyfiki? :) Pozdrawiam serdecznie

W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
hahahaha ale extremalne spalacze, jak oni na tym allegro ludzi kroja :D
animal cuts jedynie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
a ile można zgubić w miesiąc przy odpowiednim treningy, szybkiej przemianie materii i odpowiedniej diecie?? :) Pozdrawiam serdecznie

W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
nikt ci nie powie, ale tracenie wiecej niz 1,5kg tygodniowo nie jest zbyt dobrym pomyslem :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
ok, dzięki wielkie, nawet nie wiesz, jak mi pomogłeś:) a, jeszcze jedno pytanie: Czy jest jeszcze jakiś lepszy środek od tego animal cuts?? i czy watro jeszcze coś do tego dokupić??

W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
nie napisales nic o sobie i mam ci doradzac?
wiek,waga,wzrost, staz, bf, cel
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
wiek 20
waga 85
wzrost 177
cel zgubić tłuszcz na brzuchu, bo troszkę się odłożyło
staż:3 lata z przerwami

W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
hmm ile w pasie ? poziom tluszczu mniej wiecej? i do jakiego zamierzasz zejsc ? spalacze efedrynowe ?
no i ile $?

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-06-17 12:19:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
w pasie 92 cm, chciałbym zejść do 85-83, tłuszczu w sumie nie aż tak dużo, w górnych partiach mięśni brzucha trochę mniej niż w dolnych + boczki. Co do Efki to nie wiem, jest jakaś różnica?? Nie znam się na tym. A kwota to około 300złociszy :)

W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
no jest.. efka jest b. efektywna, ale tez niezdrowa, poczytaj troche i sam zdecyduj
z bezefedrynowych to venom, scorch
z efka thyro, thermal
no i dieta na - to podstawa
tak samo aero/HIIT
zeby za duzo nie spadlo miecha to dorzucilbym jakis trening silowy/FBW i jakas kreatyne, TCM/KA?

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-06-17 13:09:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11778
chyba jest zakaz umieszczania linków na sfd z allegro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze??

Następny temat

Bialko zwierzece/serwatki

electro
Polecane artykuły