mam 29 lat i od okolo 15 lat mam ginekomastie, nigdy nie bralem sterydow,gino nie jest duze ale jest wyrazna twarda tkanka pod sutkami,i wystaje troche, a chowa sie jak jest zimno, jestem szczuply lipo nie mam na pewno,mam tez wielki tlusty tylek mimo 3 godzinych aerobow na steperze codziennie, pytanie czy jesli wezme femare i gino fat mi prawdopodobnie zniknie to czy jak odstawie femare to wszystko powroci? czy to ma sens? mam naturalnie niski testosteron dolna norma, estrogen jest na srodku normy, lh i fsh niskie ale w normie, reszta badan ok tez, czy niski testosteron ponosi wine za to gino mimo ze estrogen jest w normie?
co lepiej podwyzszyc testosteron poprzez np zaztrzyki z omnadrenu lub hcg czy zazywac np femare nonstop?
co lepiej podwyzszyc testosteron poprzez np zaztrzyki z omnadrenu lub hcg czy zazywac np femare nonstop?
Krzysztof Piekarz

.