SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do JOGERA- retencja wody, tłuszcz na tylku,natural gino:(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
mam 29 lat i od okolo 15 lat mam ginekomastie, nigdy nie bralem sterydow,gino nie jest duze ale jest wyrazna twarda tkanka pod sutkami,i wystaje troche, a chowa sie jak jest zimno, jestem szczuply lipo nie mam na pewno,mam tez wielki tlusty tylek mimo 3 godzinych aerobow na steperze codziennie, pytanie czy jesli wezme femare i gino fat mi prawdopodobnie zniknie to czy jak odstawie femare to wszystko powroci? czy to ma sens? mam naturalnie niski testosteron dolna norma, estrogen jest na srodku normy, lh i fsh niskie ale w normie, reszta badan ok tez, czy niski testosteron ponosi wine za to gino mimo ze estrogen jest w normie?
co lepiej podwyzszyc testosteron poprzez np zaztrzyki z omnadrenu lub hcg czy zazywac np femare nonstop?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jeśli źle reagujesz na femare zacznij od 1/4 tabletki dziennie lub tez spróbuj słabszego inhibitora jak Proviron,jest to lekki androgen.Nadaje sie chyba najbardziej do brania przez dłuższ czas.Do tego bym dorzucił spore dawki jakiegoś tribulusa i witamine b6 w dawce 300mg dziennie.Hcg sobie odpuśc bo możesz sie nabawić zwapnienia kanalików nasiennych to nie jest zabawka.

Zmieniony przez - Dj_Smalec w dniu 2007-06-10 19:19:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Testosteron może być niski z powodu aromatazy. Wtedy femara/arimidex pomoże, ale trzeba by ją brać stale. Można też podjechać z testosteronem metodami naturalnymi: ZMA, tribulus terrestris, kozieradka a wpływ estrogenu ograniczyć nolvadexem.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
no bralem troche femare pare dni,i bardzo slabo sie czułempo niej,fakt ze ginoi retencja zaczelo znikac ale slabo sie czulem taki zamulony jakis, dlaczego? a bralem tylko 1/4 tab dziennie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Musi upłynąć sporo czasu zanim organizm dojdzie do stanu stabilnego. Szlak produkcji testosteronu zaczyna się w mózgu, więc lekkie zaburzenia samopoczucia to nic dziwnego. Wrzuć póki co do diety więcej węgli o niskim IG, żeby wyeliminować niedocukrzenia, oraz Kelp i wit. E bo wzrost poziomu testosteronu powinien podnieść i metabolizm podstawowy, więc tarczyca też potrzebuje surowca .

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
a jak bym przywalil razem z femara np hcg lub clomid zamiast czystego testosteronu typu omnadren, bo jak wiadomo boostery typu tribulus sa watpliwe w podnoszeniu testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jak na mój gust to by była zbyt ostra kombinacja

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
jak sie sprawdza 6-oxo jako AI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie używałem, ale opinie ma dobre

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Dyzio twoja gino to raczej młodzieńcza postać która powinna zniknąć wraz z wiekiem ale u niektórych ludzi tak sie nie dzieje.
Z mojego doświadczenia wiem że już sam clomifen , mimo że nie typowy antyestrogen naprawde działa dobrze.
6 oxo jest ok.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
Z mojego doświadczenia wiem że już sam clomifen , mimo że nie typowy antyestrogen naprawde działa dobrze.

clomifen czy moze tamoxifen bylby w tym przypadku lepszy/bardzie wskazany ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Nkomu nic nie polecam, moge jedynie napisać co ja bym zrobił w takim wypadku lub jakiś sportowiec który nie chce mieć tego typu problemów.

A więc zarzywałbym 50-100mg clomifenu dziennie, z doświadczenia wiem że blokowałby bardzo dobrze receptory estrogenowe a podwzgórze pobudzał do produkcji luliberyn. Co wiązało by sie ze zwiększeniem wydzielania hormonu luteotropowego i w konsekwencji ilości testosteronu endogennego.
Oczywiście jak większość badaczy twierdzi, i ja sie do tego przychylam, poziom nie podniósłby sie ponad norme. Ale oscylowałby przy górnej granicy.
Co i tak dawałoby niezłe efekty.
Oczywiście proponuje również skorzystać z naturalnych substancji, typu:
tribulus, wiem że nie wszyscy są przekonani do tego typu suplementów.
Ja jednak stosując buzdyganka w połączeniu z cynkiem miałem naprawde niezłe ezultaty.
Pewnie nie wszyscy reagują tak samo, zresztą podobnie jak jest z kreatyną.
POWODZENIA

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade

Następny temat

Gdzie kupie dobrą herbatę rooibos w wawie?

WHEY premium