SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLOMIFEN - jak ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 830
Proszę o poradę, mam clomid ( clostilbegyt-clomifen )na odblokowanie po kuracji; wino-20 strzałów, sustanon-15 strz., metylo-200 tbl.Problem w tym że clomid to 10 tbl. po 50mg.-- jak go brać ???? Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 830
Odpiszcie bo muszę zacząć brać !!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Co za rozpacz musze !!! musze !!!! . Clomidem się narazie nie przejmuj to dopiero po cyklu . Dokup jeszcze Clomidu bo przy takiej ilości koksu może cie to nie ruszyć i uzyj go w dwóch fazach odblokowania z większą dawką startową . (obowiązkowo badanie poziomu testosteronu) . Na twoim miejscu zaopatrzył bym sie także w przykładowo Prowiron i zaczoł go stopniowo właczac podczas kuracji . I zalecam ci troche więcej cierpliwości w tej materii . Mam także duże wątpliwości czy aby ten cykl nie jest trochę za mocny jak dla gościa który nie wie co zrobić z Clomidem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 830
Dzięki, ale jestem już trzeci tydzień po kuracji i dlatego piszę, że muszę wziąć clomid. A poprostu nie wiem jak go dawkować bo to jest ten mocniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Podaj mi poziom Teścia wynik wzorcowy i ten po kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 830
Niestety nie mam, bez tego się nie da ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
No pewno ze się da ! Weź to opakowanie które masz i potem zjedz sobie jeszcze jedno albo dwa albo pięć czy sześć . Jakbyś nie mógł się zdecydować to rzuć monetą albo graj w marynarza . Chłopie trochę powagi i minimum szacunku dla swojego zdrowia - jak chcesz się dowiedzieć czy jesteś odblokowany z konstelacji gwiazd czy ze swędzenia w biodrze??? Większość podwórkowych pakowców postepuje tak jak ty bierze koks nie mając bladego pojecia o odblokowaniu . Potem wyczytuja gdzieś że trzeba wziąć np 20 tabl clomidu biorą i uważają sprawę za zamknietą . I to jest podstawowy błąd dzięki któremu większość rezultatów uzyskanych na dopingu idzie w diabli . Więc po cholere koksić jak się nie ma pojęcia jak utrzymać zdobytą masę ??? Nie gniewaj sie na mnie za te słowa ale niestety taka jest prawda . Organizm ludzki to nie automat z coca colą - wrzucasz 2 zł i musi wypaść puszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
to co w takim przypadku Mrówa byś polecił temu kolesiowi jak nie zn aswojego poziomu wyjsciowego teścia?

rama

rama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 830
D Z I Ę K I, doceniam to co piszesz, ale nie rozwiązuje to mojego problemu bo nie zrobiłem sobie badań przed kuracją i w dalszym ciągu nie wiem co zrobić. Ktoś inny na forum poradził mi cykl - możesz ocenić ? Jest na tej samej stronie tylko pod nazwą clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Tam kolega to trochę przesadził z tą dawką jak na mój gust . A Clomid to nie cukierki jak sie niektórym wydaje . Zrób tak weź to opakowanie które masz po jednej tabletce dziennie (zwiekszenie dawki na poczatku nie ma sensu ze wzgledu na farmakokinetyke leku) odczekaj po skończeniu 10-12 dni i zrób poziom Test 20 zł cie nie zbawi a trwa to 5 min . I zagadaj na forum to sie naradzimy co dalej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
widzę że na takich jak Mrówa na tym forum można polegać to mi się podoba

rama

rama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rada na doły sterydowe:-)

Następny temat

GANABOL

WHEY premium