SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do JOGERA- blokery weglowodanów:HCA,extrakt z fasoli(CARB BLOC)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
co sadzisz o blokerach weglowodanow czy sa skuteczne? jestem na diecie low carb ,a chcialabym bym jesc duzo weglowodanow,czy zazywajac te blokery spowoduje ze orgaznim ich nie przyswoi? czy to tylko w teori?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Skuteczne są w pewnym procencie, ale low-carba niestety nie uratują

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
hm a moglbys rozwinac wypowiedz? zalozmy ze bym brala barzo duze dawki hca przed posilkami np 4000mg i carb bloc-extrekt z fasoli np 8 kapsulek, i posilek zawieralby ok 300 gram weglowodanow to czy zablokuje wchlanianie i przetwarzanie na tłuszcz tych wegowodanow np w 80%?
a czy chitosan skuteczny jesli chodzi o wchlanianie tluszczu? chce poprostu jesc duzo, slodka i tlustu ale nie tyc czy te srodki mi pomoga w tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Chitosan jest z tego najlepszy (patrz post w sąsiedztwie). Ja brałem oprócz chitosanu i hca jeszcze diabetocaps, aplefit, fabacum (fasolamina), vaporize, biegałem, robiłem siłkę, żarłem a i tak poszła w górę i masa mięśniowa, i tłuszczowa

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slodkie bulki

Następny temat

co mam robic? POMOCY

Wiecej