SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CYKL pomoc oraz ocenianie :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
Witam was , mam pytanie odnośnie cyklu

Koncze własnie taki Cykl KTP Creatine + Whey Pro Gainer 4000
efekty są już widoczne :).Odczekam miesiąc tak jak jest zalecane i własnie zastanawiam się nad 2 cyklem oto moje propozycje :>

Creatine Capsules - Vitalmax 400caps + Mass XXL

KTP Creatine + Gainer 2

Kre-alkyn + Profi Whey Mass - Olimp

Top Mass - Olimp + Creatine Monohydrate mega caps 1250


To są moje propozycje zależy mi na sile oraz wadze lecz głownie wolałbym siłe :)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
Odstęp jeden miesiąc nie za krótko?

propozycje ok,

chociaż ja polecam Ci teraz mono połączyć z jakimś stackiem np. CP.

pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
Ka + profi
miesiac juz styka zazwyczaj

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-06-02 15:39:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
ok bardzo się ciesze że mam dobry qust :D

Tylko za bardzo nie rozumiem tych skrótów :D CP i innych powyższego kolegi :) kojarzy mi się z Cell Pump :D nie wiem czy dobre skojarzenie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
ta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
a wy jakie radzicie :> ?
odwdzięczam się sogami :)

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2007-06-02 17:18:35
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrox

Następny temat

Jak brac??

electro
Polecane artykuły