SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co kuić by nie żałować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5105
Czy ktoś może w końcu w całym tym zamieszaniu o suplementach i odżywkach udzielić konkretnej rady czy dla kulturysty amatora ma sens wspomaganie czy te wszystkie suple służą tylko i wyłącznie do tego aby na kulturystyce tez ktoś mógł zarobić.
Chodzi mi więc które suple przy w miarę poprawnej diecie dadzą wymierne efekty w poprawie muskulatury a które to po prostu wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dieta :
1. 5 jajek płatki ow rodzynki.
2.pieczywo 2 jajka 50g chudej wędliny
3.400g jogurt musli
4. makaron(ryż) 100g twarogu
5.200g serek wiejski platki ow rodzynki.
Co dodać co zmienić.jakie suple ( które cos pomogą)

Tam gdzie kończy się logika tam zaczyna się ... ŻYWIEC.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3138
Kolego poczytaj troszke wiecej w wyszukiwarce! Pelno jest tego! Sa produkty bardzo chwalone, mniej chwalone jak i nie polecane!
Wiadomo ze nie ma konkretnego supla ktore da Ci efekt bo nawet stosujac takie suple jak CP, XP, STORM ktore sa dobre i bardzo chwalone moga Ci nie dac efektu takie jakbys chcial!
Duzo zalezy od Twojego zaangazowania w trening, diety i organizmu bo kazdy inaczej oddzialywuje!
Nie licz na to ze ktos Ci powie: bierz TEN to bedziesz duzy!
Konkretnie to Ty mozesz zjesc obiad
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Na każdy organizm dany suplement zadziała inaczej, więc nie można polecić jednego, takiego, że napewno zadziała. Według mnie popracuj nad dietą i treningiem, to i na suchara będzie szło.

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
czemu nikt go nie wyslal do dzialu odzywianie :C?
Przy takiej diecie zeby zdobyc mase musialbys chyba chyba 50kg wazyc :o
Idz do ->
1.Odzywianie
2.Trening
3.Wpadnij z powrotem do nas ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
j/w

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Sezonowcu, jedyne czego moge byc pewny to z tego ze z mety urosniesz

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
Co kuić by nie żałować
najlepiej działkę pod Warszawą, w dobrym miejscu...
w 2 lata zrobisz zysk do 200% wartosci, bez ryzyka.... żałować nie bedziesz na pewno

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
realne teraz jeszcze w 2 lata zrobić 200%??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
jak dobrze kupisz to realne..
zauwaz, ze Euro 2012 idzie...
ja na jednej dzialce to juz ze 400% zrobiłem, ale kupilem 3 lata temu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69637
realne teraz jeszcze w 2 lata zrobić 200%??

w okolicy Janek, w około 7 miesięcy ponad 100%
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
nie no chłopaki obecną sytuację znam. Tyle, że coraz częściej słyszy się opinie, że ten booom pomału będzie malał.

Ja sie nei znam na rynku nieruchomośći, zresztą za mało kasy mam by w to wejść... Ale słysząc, że najszybcioej dachówki czy cegły dostantiesz w Niemczcech czy Holandii to chyba raczej wieści o krachu sa przedwczesne

A teraz sobie pomyślcie jakie kokosy zbijają byli partyjni towarzysze, którzy piastowali wyższe stanwiska partyjnie i pozałatwiali sobie kiedyś hektary ziemi Z linią brzegową gdzieś nad jeziorami mazurskimi, czy warmińskimi...

Alle off top...

Żeby nie było:

Zmień diete człowieku



Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-05-31 19:35:03

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA z czym ?

Następny temat

jaki stak??

electro
Polecane artykuły