SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna jak z przerwa??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2345
Biore kreatyne juz poltorej miesiaca i sie zatsnawiam czy brac do dwoch miesiecy, cz przestac i zrobic 2 tygodnie przerwy i znowu z miesiac(tak mi ktos doradzil, ze 1.5 miesiaca a pozniej nic nei daje i ze 2 tygodnie przerwy) Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
Jeżeli np. przez ostatni tydzień nie zauważyłeś przyrostów to możesz juz zakończyć. Natomiast jeżeli chodzi o przerwę to tyle ile trwał cykl ale miesiąc w zupełności wystarczy.

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2345
Aha to torche nei bardzo mi pasi bo przysrostow nie ma a cwiczyc moge ejszcze miesiac, wiec moze juz zakoncze te ostatnie 2 tygodnie, skoro przerwa mialaby trwac tyle ile cykl.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3138
przerwa od kretki min. miesiac, tyle ile cykl trwal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
cykl powinien trwac 4-8tyg
przerwa minimum 4tyg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11778
miesiąc spokojnie wystarczy
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 80
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11778
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 80
Spoko loko Jak nie brałes to sie nie smiej..:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11778
nie ok nic nie mówie testosterol cie rozwali masakrycznie
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 80
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol

Następny temat

Cykl silowo-masowy

electro
Polecane artykuły