witam!
mam taką małą wątpliwość co do dawkowania kreatyny w takim przypadku:
4.00 - pobudka
4.15 - I posiłek
5.30 - trening
7.00 - koniec treningu
dawki 5g naczczo i 5g po trzenigu, ok, tylko trochę się mnie wydaje
,
że może być za mały odstęp czasu od dawek(hmm..
), i część kretki pójdzie się trochę piprzyć..
więc tak mi się myślało, że może 5g po trzeningu i 5 gdzieś w późniejszych godzinach..
Pzdr.!
mam taką małą wątpliwość co do dawkowania kreatyny w takim przypadku:
4.00 - pobudka
4.15 - I posiłek
5.30 - trening
7.00 - koniec treningu
dawki 5g naczczo i 5g po trzenigu, ok, tylko trochę się mnie wydaje
,
że może być za mały odstęp czasu od dawek(hmm..
), i część kretki pójdzie się trochę piprzyć..
więc tak mi się myślało, że może 5g po trzeningu i 5 gdzieś w późniejszych godzinach..
Pzdr.!
Krzysztof Piekarz


