SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak tu dawkować - kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15511
witam!
mam taką małą wątpliwość co do dawkowania kreatyny w takim przypadku:
4.00 - pobudka
4.15 - I posiłek
5.30 - trening
7.00 - koniec treningu
dawki 5g naczczo i 5g po trzenigu, ok, tylko trochę się mnie wydaje ,
że może być za mały odstęp czasu od dawek(hmm.. ), i część kretki pójdzie się trochę piprzyć..
więc tak mi się myślało, że może 5g po trzeningu i 5 gdzieś w późniejszych godzinach..

Pzdr.!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1163
Chyba nie wstajesz o 4 rano jak tak szkoda mi ciebie
ja radze ci 5g odrazu gdy wstałęś za 50min posiłek i jeszcze 5g po południu i tyle.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11409
wstajesz o 4 rano a trening o 5:30 ?
radzilbym jednak wstawac troche pozniej a na trening znalezc czas jakos w ciagu dnia a nie 'nocy'
pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Ja mam probly zeby stac o 7 wypic krete

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
Jak robisz trening tak wcześnie to jesteś porostu dobry

Dawkować możesz tak: 5g rano na czczo i po południu

Zmieniony przez - salaros w dniu 2007-05-20 17:28:26

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15511
no tak mi wypada akurat..

czyli jak zaopdam naczczo i o 15 to będzie gitara?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple do 200zł

Następny temat

czt to dobre polaczenie?

electro
Polecane artykuły