SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rugby

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7964
oby tak dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10903
no to dołóż coś od siebie, temat supli opisalismy tak po krótce, ale ważne są elektrolity, antykataboliki, dobre źródło papu(gainerek), i witaminy i minerały, no i carbo, kreta, etc...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1243
dzieki basterek, niezle too wyglada

z tymi gainerami i kreta to chyba nie od razu dla poczatkujacego ? kiedy zaczales dokladac sobie te suple. no i dokladnie jakich i jakich firm a takze w jakich dawkach i jak czesto :) z gory dzieki za odp

tazoo czekamy na Twoje zdanie :)

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8819
witam
nie grm w rugby (chociaz bym chcial), ale z tego co czytałem ( nie tylko tu) bardziej przychyliłbym się do porad tazoo. chociaz moze być tak ze oboje mają rację. możliwe ze sposób treningu podany przez tazoo jest dla bardziej zaawansowanych, zawodowców.
a tu macie co sam znalazłem
"50 porad dla poważnych sportowców"
http://www.t-nation.com/readTopic.do?id=1354863
art po angielsku, ale znajdziecie tam jak zwiekszac siłę, masę szybkość

trening drużyny z edynburga:




pozdawiam

SQUAT! because somewhere out there, a girl is warming up with your max.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 529
Może ktos opisze dokładnie trening z drużyną i ćwiczenia tam stosowane oraz to jak odbierać piłkę ,wywracać przeciwników :D
skończy się sezon piłkarski wezmę się za rugby

Łatwe założenie ,ciężka praca...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7964
treningu z druzyna nie ma sensu opsywac bo pojdziesz na zajecia to cie naucza tam chodzi nam bardziej o trening indywidualny ktory bedzie dopelnieniem treningow z druzyna bo nic nie zastapi gry z zespolem..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7964
i znowu zastoj..;/ wiedzialem ze tak bedzie bo takie posty bardzo szybko upadaja..wychodzi slomiany zapal i male zainteresowanie..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1243
ale o czyim slomianym zapale mowisz ?

wczesniej byly podane bardzo fajne linki i rady.

ja na razie cwicze na silce i biegi interwalowe czasami. a na youtube byl pokazany trening rugby wiec na poczatek wystarczy. z druzyna ok, mozna pocwiczyc ale nie kazdy ma druzyne do dyspozycji. ja np nie mam.

a wlasnie, moze jest ktos z krakowa kto chcialby pograc/pocwiczyc gre w rugby ? ja jestem calkowicie zielony ale chcialbym sprobowac i pograc. mozna by sie zebrac w kilka osob i cos zrobic. osoby doswiadczone pomoglyby poczatkujacym i moze po kilku spotkaniach bysmy cos zagrali.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10903
Sokista ja jestem z Krakowa, ile masz lat to Ci dam odpowiednie godziny treningów na Juveni, ja właśnie z tą drużyną wypracowałem kadrę
Mamy wszystkie sekcje od miniżaków do seniorów,

wczoraj były dwa mecze, za tydzień w sobotę jest kolejny, warto żebyś przyszedł pooglądał wkręcił się w tą świetną atmosferę

informacje wszelkie są na www.juvenia.prv.pl
Przyjdź i potrenuj! z drugą drużyną, przyjmujemy wszystkich chętnych!

Zmieniony przez - basterek w dniu 2007-05-27 10:54:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1243
mam 22 lata

wlasnie sie zastanawialem czy nie przyjsc na trening z druga druzyna tylko ze jestem calkowicie zielony to nie wiem czy sie bede nadawal. no i czy takie treningi sa platne ? a jesli tak to ile kosztuja ?

za tydzien w sobote jest mecz ? o ktorej? na bank przyjde. no i jeszcze jedno pytanie bo nie moglem znalezc o tym informacji. mial byc podobno w krakowie ostatnio w niedziele jakis mecz/turniej rugby 7 ale zostal odwolany prawda to? bo tez mialem sie przejsc a tu takie wiesci. wiesz cos basterek o tym ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower do 1200zł. ???

Następny temat

Kosz Triki i Zagrywki

Shoty
Polecane artykuły