SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy chcesz miec mozliwosc zmiany swojego nicka??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6716

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie czy jest mozliwosc zmiany samego nicka a pozostawienia reszty danych bez zmiena. Jesli tak to prosze o zmianie mojego nicka na mastad


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 10215 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55546
Imo to jest zbedne, duzo byloby z tym roboty! Wiele osob by tak chcialo i administratorzy mieliby pelne rece roboty! Trzeba poprostu pomyslec wpierw a nie potem zmieniac! Tyle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
niema takiej opcji
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
j/w - jedyną opcją jest założenia nowego konta - ale to chyba Ci się nie opłaca...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedługo będzie taka opcja
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
taka opcja to według mnie nie za dobre rozwiązanie...
Nicki się zapamiętuje mniej więcej każdy się orientuje z kim można porozmawiać na poziomie kto jest pomocny w udzielaniu odpowiedzi..
A tak koleś popełni gafę, zrobi syf, zmieni nick i jest czysty..

Według mnie nie za bardzo pomysł...
Ale to tylko moja opinia..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15456
j/w

opcja lipa
ktoś narobi syfu
zmieni nick i tyle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58446
Tylko że pewnie zmiana nick'a bedzie kosztowala sms'a za 10.00zł,wtedy taka opcja już nabiera sensu prawda

bo ktos na tym zarobi

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No to czekam na ta opcje Mateoale 10 zeta nie dam
Jak ktos narobi syfu to i tak admini beda go znali po ip wiec jak cos to i tak bedzie out

Zmieniony przez - damiank2 w dniu 2007-04-21 10:08:25
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43675
durny pomysł
bedze zamet bo beda sobie zmieniali uzytkownicy nicki i
nie bvedzie sie
mozna polapac kto jest kto
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31505
Najlepiej bylo by tak, ze jak by ktos chcial zmienic nick to musial by napisac w danym temacie i moderatorzy by mu zmienili, bo pewnie bedzie syf (j/w) ludzie bada zmieniac co chwile nicki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale ludzie ktorzy od jakiegos czasu dzialaja na forum nie beda zmienian nicka z byle jakiego powodu Bo brak tu sensu, mozliwosc powinna byc, ale wylacznie na prosbe do admina, a nie samodzielnie


A w ogole jaka dyskusja sie narodzila
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie moge przyznawac Sogow.

Następny temat

Dlaczego ban??

electro
Polecane artykuły