W imieniu swoim i pinecone dziękuję wam za wspólpracę przy tworzeniu tego działu. Nie chcę odejśc bez kilku słów wyjasnień, więc...
na nasze odejście do innego serwisu, któremu teraz będziemy poświęcali swój czas, złożyły się różne okoliczności, przede wszystkim wynikające z postawy właściciela SFD, nie dającej się pogodzić z naszymi priorytetami.
więc wspólnie z częscią ekipy moderatorskiej SFD założyliśmy własne forum.
jest mi bardzo przykro żegnac się z tym działem, w końcu niejedną dobrą chwilę tu razem spędziliśmy.
zamierzam od czasu do czasu tu wpadać i korzystając ze statusu moderatora (zieleni się zrzekłem) pilnować przestrzegania regulaminu, czasem nawet coś pisać, ale rezygnuję z aktywnego wspierania działu.
powody i dyskusję nad tym szerzej chłopcy podali na https://www.sfd.pl/oficjalne_pozegnanie-t326950.html
nie idziemy na wojnę z Mateo, raczej nie robimy sobie na złość ponad normę (choć to on nas gwiazdkuje, my jego nie
). więc m.in. wszystkie artykuły archiwalne w tym dziale pozostają nieruszone.
wy zaś wszyscy jesteście w naszym nowym dziale Grappling mile widzianymi gośćmi.
pozdrawiam
Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-04-13 16:22:39
na nasze odejście do innego serwisu, któremu teraz będziemy poświęcali swój czas, złożyły się różne okoliczności, przede wszystkim wynikające z postawy właściciela SFD, nie dającej się pogodzić z naszymi priorytetami.
więc wspólnie z częscią ekipy moderatorskiej SFD założyliśmy własne forum.
jest mi bardzo przykro żegnac się z tym działem, w końcu niejedną dobrą chwilę tu razem spędziliśmy.
zamierzam od czasu do czasu tu wpadać i korzystając ze statusu moderatora (zieleni się zrzekłem) pilnować przestrzegania regulaminu, czasem nawet coś pisać, ale rezygnuję z aktywnego wspierania działu.
powody i dyskusję nad tym szerzej chłopcy podali na https://www.sfd.pl/oficjalne_pozegnanie-t326950.html
nie idziemy na wojnę z Mateo, raczej nie robimy sobie na złość ponad normę (choć to on nas gwiazdkuje, my jego nie
). więc m.in. wszystkie artykuły archiwalne w tym dziale pozostają nieruszone.
wy zaś wszyscy jesteście w naszym nowym dziale Grappling mile widzianymi gośćmi.
pozdrawiam
Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-04-13 16:22:39
Krzysztof Piekarz
.
