SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oficjalne pozegnanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
OBYWATELE

W ZWIAZKU Z ZAISTNIALA SYTUACJA W TYM UROCZYSTYM DNIU CHCIALBYM PODZIEKOWAC WSZYSTKIM Z SFD ZA WSPANIALE SPEDZONE CHWILE. DZIEKUJE WAM ZA MILE PRZYJECIE W DZIALE "SCENA..." I ZA CALA WIEDZE JAKA SIE MIEDZY INNYMI ZE MNA PODZIELILISCIE. KORZYSTAJAC Z OKAZJII CHCIALBYM ROWNIEZ DODAC IZ BYLO TO NALEPSZE FORUM JAKIE KIEDYKOLWIEK WIDZIALEM.
CZAS JEDNAK BIEGNIE NIEUBLAGANIE I PORA NA ZMIANY - NA LEPSZE, CZAS SPOJRZEC W PRZYSZLOSC I PODJAC DECYZJE... DLATEGO NINIEJSZYM ZEGNAM SIE Z SFD I NIEBEDEM TU JUSZ PISAC BO MI SIE NIE KCE NA DWA BATY

PS. MOJ DROGI ANDREAZZ'IE JAK SIE NIE PRZENIESIESZ NA NOWE TO KONIEC Z NAMI

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
MOJ DROGI ANDREAZZ'IE JAK SIE NIE PRZENIESIESZ NA NOWE TO KONIEC Z NAMI



nie mowie zegnam lecz do zobaczenia

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Sfd to moje pierwsze forum dysk. i troche ciężko sie stad wyprowadzac heh, ale skoro cała ekipa jest tam, to i ja
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
OBECNIE:

WWW.BODY-FACTORY.PL
WWW.BODYFACTORY.PL 


Niedługo ruszy też:

WWW.B-F.PL
WWW.LO*********  (to nie żart absolutnie hrhrh)



Zapraszam!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja będę na obu forach bo tutaj jest sklep i są zniżki na suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Kurde, ostatnio nie przeglądałem SFD i takie zmiany...
O co chodzi z tym nowym forum?
I co złego jest w tym starym?

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2007-04-11 22:06:23

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Podpinam się..nie wiem co się dzieje...nie było mnie z tydzień...wiem tylko że forum świeci jak choinka reklamami i chodzi jak zwykle Chu...jowo. Ale jeśli Wy idziecie to ja z Wami....."bardzo Was polubiłem CHOOPY"

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7351
słyszałem ze coś jest na rzeczy ale fajnie by było gdyby ktoś napisał czemu sfd je bee a to drugie cacy?

:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Też nie bardzo wiem, co jest grane, ale zostaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
Jednym słowiem, dział jest w rozsypce ?

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ziomy. W OS staralismy sie wielokrotnie prosic Admina o pewne zmiany na forum, chociazby z plynnoscia dzialania sfd. Niestety nasze prosby trafialy w proznie, za to robione byly rzeczy bez uzgodnienia z userami(zarowno modzi jak i kazdy inny user), ze tylko przypomne lady Mamone, wszedobylskie reklamy znajdujace sie miedzy postami, albo "pojedynek" ktory zablokowal forum na kilka godzin.Admin nie liczyl sie z nami ani przez chwile. Niejednokroc ludzie tu przebywajacy, wlozyli w forum tyle serca i wysilku. Na pewno nie zasluzyli sobie na taki szacunek ze strony Mateo. Dla niego to byl, jest i bedzie tylko i wylacznie czysty biznes, dla mnie i wiem rowniez ze dla wielu, to jest forma spedzania wolnego czasu, odstresowania sie, rozwijania wlasnych zainteresowan i miejsce ktore sie lubi i do ktorego sie z przyjemnoscia powraca.

Na drugim forum, mamy pelna wladze, kazdy jeden user moze miec wplyw na wyglad, funkcjonowanie forum. Nikt nie stoi nad nami, nikt nie musi prosic o sprawy podstawowe. Nadmieniam rowniez, iz nowe forum nie powstalo ze wzgledow finansowych, ktore mieliby osiagac moderatorzy. Ja osobiscie z forum nie dostalem nawet zlotowki i wiekszosc moich kolegow zielonych i czerownych rowniez.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woźnicki w Szwecji

Następny temat

GRAND PRIX PIECOBIOGAZ K-1 RULES

WHEY premium