SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skoki wzrostu....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
Witam. Jestem newbie odnosnie tych tematow wiec prosze o wyrozumialosc :>
Mam pytanie odnosnie skokow wzrostu. W jakim przedziale wiekowym nastepuja, ile ich jest, czym sie objawiaja. Dzieki za pomoc z gory :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17370
mialem jeden skok - 2 gim., od tamtej pory minely 4 lata i uroslem jedynie 2 cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
yhy, ja u siebie nie zauwazylem znaczacego skoku wzrostu wiec sie prosze o info :)

Zmieniony przez - kondzio69 w dniu 2007-04-11 17:37:54

Zmieniony przez - kondzio69 w dniu 2007-04-11 17:38:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17542
skok wzrostu jest przeważnie jeden, ale niektórzy mają dwa(a może nawet i więcej) - dlaczego to tego już nie wiem.
przedział wiekowy jest różny - ludzie rozwijają się w różnym tępie, ale najczęściej przypada chyba na gimnazjum, albo koniec podstawówki.
skok wzrostu objawia sie tym, że szybko i dużo rośniesz

ja przez ostatnie 4 lata urosłem jakieś 6cm, ale z tego co pamietam to przez ostatnie 3 lata było to niewiele 1-2cm


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
mam jeszcze jedno pytanko, jezeli moj brat jest niski to oznacza to ze ja tez bede niski? czy wzrost rodzenstwa odgrywa jakas role w naszym?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47328
tak jak mówili wyżej, skok najczesciej jest w gimnazjum
ja przez ostatniie 1,5roku urosłem 14cm, wiec to chyba był ten skok
to ze brat jest niski, to chyba nie znaczy, że Ty też bedziesz,

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
no ja jeszcze licze na ten skok :> bo nie uroslem znaczaco a niedawno skonczylem 17 lat wiec kto wie ^.-
Zauwazylem ze moi koledzy rok starsi znaczaco rosli w wieku 17>lat, wiec moze moze :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4549
Zauwazylem ze moi koledzy rok starsi znaczaco rosli w wieku 17>lat, wiec moze moze :)

Chyba zartujesz. W tym wieku wiekszosc osob nie rosnie juz wcale.
Chociaz zdazaja sie wyjatki, ktore pozniej dojrzewaja.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
mowie co widze :P :>, poza tym niektorzy rosna szybciej, niektorzy wolniej i chodzi mi o 2, 3 osoby :)

Zmieniony przez - kondzio69 w dniu 2007-04-11 21:49:43
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z kregoslupem

Następny temat

OCZY

electro
Polecane artykuły