SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy coś jeszcze dokupić do cyklu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
Suple:

-Universal Mono
-Bx Prolongatum
-Mass XXL
-Gold Omega-3
-ZMA apteczne

Czy coś jeszcze z dodatków dokupić do cyklu ?

Zmieniony przez - salaros w dniu 2007-04-05 23:03:30

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
No OK wypijam wodę na pusty żołądek ale przecież taj jak czytałem to zaleca się picie 3-5l wody na cyklu mono. To po co niby mam pić tyle wody skoro co 30 minut chodzę do WC.
I moje pytanie jest takie czy jak tak często chodzę do WC to ta woda nawadnia mi organizm czy coś tu może być nie tak ?

Zmieniony przez - salaros w dniu 2007-04-13 22:01:57

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5648
Siema. Ja proponuję jakieś WPC na bezpośrednio po treningu (1kg starczy na prawie miecha) i jakieś witaminki (najlepiej Animal Pak, ale OLIMP Vitamin Multiple Sport wystarczą). Coś na pobudzenie byłoby dobrze sieknąć, ale to juz kasa za duża. Na razie, jak na cykl na mono to jest gites. PoZdro.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
Bx Prolongatum już mam i ono będzie brane w ciągu dnia a po treningu mix Gainer + Ostrowia bo mi się jeszcze nie skończyła.
A witaminy mam jak narazie multi packa trecka.

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5648
Ostrowia to dobry wybór, mieszaj 75g gainera + 30-40g WPC. Witaminki dobrze, że są. Ale i tak polecam Paka. Cykl będziesz miał konkret, także nic tu dodawać nie trzeba.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
wszystko ok
nic wiecej nie potrzeba.

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
A w jakich porach dnia łykać zma apteczne i w jakich ilościach ?

-Zincas Forte
-Filomag B6

-Aspargin
-Rutokal c+

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
10mg cynku+500mg magnezu przed snem
o3 miedzy posilkami

Remember The Name

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
A jak rozpoznać czy kupiłem Zincas Forte o mocniejszej dawce od tej Zincas Forte ze słabszą dawką ? bo czytałem że ta ze słabszą dawką ma 1 tabsa = 0,03 g hydroasparaginicum

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1794
Zincas Forte ma 0,15g. Zincas nie forte ma 0,03g. Poznasz po napisie forte
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Jest Zincas i Zincas Forte. Forte ma wieskza dawke.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11087
Powiedźcie czy dobrze to rozpisałem i w jakim czasie w ciągu dnia należy to brac ?

Dzienna dawka:
Zincas Forte - 1 kap.
Filomag B6 - 4 kap.
Aspargin - 1 kap.
Rutokal C+ - 1 kap.

Jeżeli coś jest źle to proszę o poprawkę.

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminy w bialku

Następny temat

cykl

electro
Polecane artykuły