SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie dawkowanie mi doradzicie i czy coś jeszcze do tego ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50
zakupiłem sobie 2x Dymatize Xpand Xtreme Pump 800g + VITALMAX CFM Whey Protein Isolate 90% 2100 g + Cytogenix Cytocell 680g
pomóżcie mi z dawkowaniem i czy cos do tego mam sobie jeszcze dokupic chodzi mi oczywiscie o trening na mase. Z góry sorry jezeli temat sie juz pojawił
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
nie ma czegos takiego jak najlepsze
wszystkie sa na podobnym pulapie, co do produktow zerknij w moj profil

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5896
DT
xpand przed treningiem
cytocell po
DNT
xpand rano na czczo

bialko wg brakow w diecie

Zmieniony przez - redziq w dniu 2012-02-07 14:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie musi być na czczo
rozpiska wyzej jest ok
możesz zamiast xp w dnt dawac porcje cyto

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-02-07 15:04:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5896
xpanda ma dwie puchy = 80 porcji, a cytocella - 40 porcji, wiec jak bedzie w dnt ladowal xpadna to rowno z cytocellem mu sie skonczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
tylko po co ladowac xp w dnt?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5896
dla uzupelnienia kreatyny. ja osobiscie zawsze w dnt wale mono ale xpanda ma 80 porcji a cytocella 40 wiec fajnie by sie rozlozylo jakby w dnt przyjmowal xpanda. takie moje zdanie, ale jezeli doradzisz mu inaczej to spoko, jestes bardziej doswiadczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
jasne, jezeli patrzac na sama kreatyne mozna by bylo tak zrobic, tylko skzoda pompery/kofeine ladowac w dzien w ktorym z tegonie skorzystasz. poza tym ladujac porcje codziennie tolerancja pewnie wzrosnie szybko.
ale wiem co miales na mysli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5896
no racja. wiec dokup puche cytocella albo jakies mono i bierz tak jak remik Ci napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50
ale gdzies przeczytałem ze jeżeli na cykl bierze sie 2 puchy xpanda to trzeba brac 2x dziennie w dt jak i w dnt zeby cały cykl nie przekroczył 50 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
bzdura, nie trzeba dwoch porcji dziennie
dokup mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CEL MASA / POMOCY

Następny temat

SCITEC - Creatim - jabłczan brał ktoś?

WHEY premium