SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy cos dorzucic do tego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Ostrowia 1.5kg SWG 4000 3kg,SWG 4000 4.5kg,ester kreatyny 100g, omega 3 i apteczne zma.Jaki cel chyba nie musze mowic, czy cos jeszcze by sie przydalo?Mysle ze moze tauryna lub glutamina ale bez sensu kasy tez nie chce wydawac

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Tauryna i glutamina sa bardzo dobe i efektywne. W sumie czy kupisz to czy to to bedzie dobrze.Poczytaj sobie post https://www.sfd.pl/temat213471/ dowiesz sie wiecej i sam wybierzesz. Ja stosowałem jedno i drugie. W każdym przypadku były dobre efekty. Aktualnie jade na taurynie.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja bym dowalił carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stacka bym wzial jakbym mial cos dodac

dobry cykl jesli az tyle potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Carbo sobie odpuszcze, a stacka KO i CP to chce na inny cykl wziac.Teraz chce dobic do ok 80kg no i troche kretki nie zaszkodzi.Tauryne to chyba najlepiej w mega capsach brac co, ile g tauryny powinno sie brac dziennie bo slyszalem rozne opinie od od 2g do 6g...

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Optymalnie to 4g, ja tak biore i jestem zadowolony z rezultatów.Porcje rozkładan na dwa razy po 2g.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska supli

Następny temat

Jak brać??

WHEY premium