SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bol glowy...dokuczajacy!HELP!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
Witam was wszystich!
Od ponad roku cwicze na silce...chodze na nia 5 razy w tygodniu...
Od 7 dni pojawily sie bole glowy!Bol glowy jest z tylu z lewej strony...glowa potrafi mnie bolec z 4-6 razy dziennie...a zaczyna sie od samego rana jak wstaje;/
Probowalem cwiczyc z tym...ale za bardzo dokucza i niemoge normalnego treningu zrobic!Wiec wybralem sie do lekarza...Pierwszy lekarz powiedzial ze to moze byc od serca...bo mam jakies szmery w nim(obecnie bede jechac do kardiologa),Drugi lekarz wykluczyl ze to niema z tym nic wspolnego o.O(niema to jak medycyna w polsce!)...ale powiedzialem ze cwicze na silowni...odrazu sie zaczelo!To silownia silownia silownia!Babka powiedziala ze to od wysilku,w glowie sa jakies kanaliki nerwowe ktore przez wysilek bola...powiedziala zebym narazie zrezygnowal z silki!(ciezko;/).No ok zobacze pojde po swietach dopiero...jak narazie wczoraj nieposzedlem...i dalej boli h*** wie co to;/ Bo ze z braku dotlenienia?Co sadzicie?I do tego pale te nieszczesne fajki;/ Czekam na wasze opinie, i czy tez macie cos podobnego:(
Z gory dzieki za wypowiedzi:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3136
slyszalęm ze jest taka migrena którą człowiek sam sobie wmawia jak kolega jeden pisze ze wstał rano i juz go glowa bolała .Proponuje w tym przypadku isć do psychologa porozmawiać ,on wam podpowie jak macie postępować z tom dolegliwoscią

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Narazie odpuść sobie siłownię. Pojedź do tego kardiologa i zobaczymy co powie. Jak nie rozwiąże twojego problemu to szukaj FACHOWCA. Takiego, który ma renomę i jest znany.



Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-04-05 10:26:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
Nom dam spokuj...z tydzien wytrzymam bez silki:P mam nadzieje ze przejdzie bol glowy:P bo tak bez silki to ciezko bedzie...
a jak sadzicie moze to niedotlenienie?no ale z drugiej strony czy by normalnie bez treningu by bolala...bo przeciez jak siedze w domQ to tez nawala;/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
moze zbyt niskie cisnienie ? tez tak mam akurat i czasem bol glowy jest przesrany. albo fakt serce. narazier silke odpusc i kardiolog, zobaczymy co powie
1

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
Witam...
Juz po wizycie u lekarza...zrobil mi usg i serducho jest w idealnym pozadku...i mowi ze od serca napewno nie sa te bole:P
Wiec teraz zostaje niewieadomo co;p A cisnienie mam idealne:P wiec niewiem :PP TERMINATOR jakis jestem :P hehe nie no tak serio serio to niewiem co dalej robic ;/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
usg na serce ? a nie czasem ekg, echo itd ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
no echo tez...ekg mialem wczesniej robione:P Elo :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
moze byc na tle nerwowym tez jelsi nic w sercu nie wykrylo. bo klopotow jako tako neurologicznych bym sie nie dopatrywal

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 777
Moge cie pocieszyc, mam te same bóle, niestety i mi lekarze mowili ze to serce a jak powiedzialem o silowni to ze od wysilku, miesiac minimum zeby cie przestala bolec, ja do lata jade z tym bolem potem zrobie na wakacje przerwe - radze ci tak samo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4048
A jakie ostatnio suple brales? jak tauryne to odstaw ja bo to moze byc wina tego suplementu..pozdrawiam

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 777
ja nic nie bralem :)
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cukierki i slodycze

Następny temat

cisnienie...

electro
Polecane artykuły