Witam was wszystich!
Od ponad roku cwicze na silce...chodze na nia 5 razy w tygodniu...
Od 7 dni pojawily sie bole glowy!Bol glowy jest z tylu z lewej strony...glowa potrafi mnie bolec z 4-6 razy dziennie...a zaczyna sie od samego rana jak wstaje;/
Probowalem cwiczyc z tym...ale za bardzo dokucza i niemoge normalnego treningu zrobic!Wiec wybralem sie do lekarza...Pierwszy lekarz powiedzial ze to moze byc od serca...bo mam jakies szmery w nim(obecnie bede jechac do kardiologa),Drugi lekarz wykluczyl ze to niema z tym nic wspolnego o.O(niema to jak medycyna w polsce!)...ale powiedzialem ze cwicze na silowni...odrazu sie zaczelo!To silownia silownia silownia!Babka powiedziala ze to od wysilku,w glowie sa jakies kanaliki nerwowe ktore przez wysilek bola...powiedziala zebym narazie zrezygnowal z silki!(ciezko;/).No ok zobacze pojde po swietach dopiero...jak narazie wczoraj nieposzedlem...i dalej boli h*** wie co to;/ Bo ze z braku dotlenienia?Co sadzicie?I do tego pale te nieszczesne fajki;/ Czekam na wasze opinie, i czy tez macie cos podobnego:(
Z gory dzieki za wypowiedzi:)
Od ponad roku cwicze na silce...chodze na nia 5 razy w tygodniu...
Od 7 dni pojawily sie bole glowy!Bol glowy jest z tylu z lewej strony...glowa potrafi mnie bolec z 4-6 razy dziennie...a zaczyna sie od samego rana jak wstaje;/
Probowalem cwiczyc z tym...ale za bardzo dokucza i niemoge normalnego treningu zrobic!Wiec wybralem sie do lekarza...Pierwszy lekarz powiedzial ze to moze byc od serca...bo mam jakies szmery w nim(obecnie bede jechac do kardiologa),Drugi lekarz wykluczyl ze to niema z tym nic wspolnego o.O(niema to jak medycyna w polsce!)...ale powiedzialem ze cwicze na silowni...odrazu sie zaczelo!To silownia silownia silownia!Babka powiedziala ze to od wysilku,w glowie sa jakies kanaliki nerwowe ktore przez wysilek bola...powiedziala zebym narazie zrezygnowal z silki!(ciezko;/).No ok zobacze pojde po swietach dopiero...jak narazie wczoraj nieposzedlem...i dalej boli h*** wie co to;/ Bo ze z braku dotlenienia?Co sadzicie?I do tego pale te nieszczesne fajki;/ Czekam na wasze opinie, i czy tez macie cos podobnego:(
Z gory dzieki za wypowiedzi:)
Krzysztof Piekarz

