Szef Chute Boxe, Rudimar Fedrigo wygłosił swoją opinię na temat unii PRIDE i UFC. „Jestem bardzo usatysfakcjonowany, ponieważ teraz będziemy brać udział w tych galach i jestem pewien, że to tylko wyjdzie na plus dla międzynarodowego sportu. Chute Boxe będzie gotowe na to. Wciąż nie skontaktowali się z nami bracia Fertitta, ale spodziewamy się, że nastąpi to wkrótce. Z tego, co dotąd zaobserwowaliśmy, widzimy, że ludzie w UFC robią świetną robotę". Rudimar mówił także o możliwości zmiany przepisów: „Z tego, co słyszeliśmy, nie będzie kolan, stompów, itd. Tak naprawdę nie zrobi to dla nas żadnej różnicy. Ćwiczymy każdą technikę Vale Tudo. Jesteśmy pewni, że to nie będzie przeszkodą w osiąganiu dobrych rezultatów. Jakkolwiek by nie było, zawodnicy Chute Boxe będą zawsze walczyć sercem, umiejętnościami i siłą".
Źródło: http://www.chuteboxe.com.br/2007/index.php?option=com_content&task=view&id=69&Itemid=2
Tłumaczenie: Kilbian
Źródło: http://www.chuteboxe.com.br/2007/index.php?option=com_content&task=view&id=69&Itemid=2
Tłumaczenie: Kilbian
Krzysztof Piekarz


Przypomnijcie sobie wachlaż technik w walce Hunt vs Silva
. (Szczególnie skok