SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

carbo bx folia-przechowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3374
zakupiłem te carbo(folia), mam 2 pytania:
1- w czym je przechowujecie?(pisze na folii ze ma byc w szczelnych opakowaniach)
2- czy podane przeliczniki(50g - 105 jednostek miarki lub 6 plaskich lyzek stolowych) sa prawdziwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3374
faftaq jaka masz miarke?
bo w mojej z olimpu wypelnionej po brzegi tez sie miesci 20g(2 łyzki stołowe) wpc i sprawa bedzie zalatwiona, a jak nie to 1000g przesypie tą miarką
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ja przesypuje do opakowania plastikowego, ale równie dobrze mozesz trzymac w tym worku, tylko zawijaj końcówkę, powinno starczyć. to tylko maltodestryny, nie zdezaktywują się, aczkolwiek bezwzglęnie należy je chronic przed wilgocią. co do miarek - to tak wiesz, różnie to bywa, choc jesli producent wrzucił miarkę i zalecił jakies dawkowanie wg tej miarki - to myśl,e ze nie ma powodu by mo nie zaufać.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-03-27 16:20:28
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Jeśli chodzi o przechowywanie to chodzi tu tylko o to aby nie zawilgotniało. Trzymaj spokojnie w folii tylko zawijaj ja jak już kolega napisał wyzej.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3374
no własnie jest powód bo w dotychczasowych moich zakupach producenci popelniali bledy jesli chodzi o odmierzanie, a miarki chyba w folii nie ma(nie wiem bo nie otworzylem jeszcze a przez folie jej nie czuje).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19125
jesli mozesz to przesyp do jakiegos plastikowego pojemnika (praktyczniejszy jest od otworzonego worka) jesli nie posiadasz trzymaj w tym woreczku tak aby sie nie wysypalo oraz zawijaj (jak wyzej Ci doradzono) mozesz dla pewnosci zaklejac kawalkiem tasmy, plastra lub czyms takim i bedzie ok

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
no jak nie ma miarki fabrycznie, to musisz na oko sypać , albo na łyżkę. wage sobie kup.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19125
co do miarki w malych woreczkach zazwyczaj ich nie ma, jesli nie posiadasz wagi na ktorej mozesz domierzyc te 50 gr pozostaje liczenie lyzek "na oko" + - kilka gram (wiadomo kazda lyzka stolowa jest inna)
ja swoje carbo zapodaje miarka z garinera mlo

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3374
na oko
szkoda, że sie nie orientujesz ile taka łyżka carbo waży...
sogi jezeli wejda
PS: mam miarke z olimpowskiego gainera

Zmieniony przez - Bento w dniu 2007-03-27 16:39:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19125
podaj nam dokladna objetosc oraz inne niezbedne wymiary lyzki, ktora bedziesz odmierzal to carbo wtedy moze ktos udzieli tak dokladnej odpowiedzi (skad mamy wiedziec jakiej wielkosci lyzki masz w domu:/)
jesli jedna lyzka wyjdzie Ci 8 gr albo 11,2 czy to robi az tak kolosalna roznice?? jesli tak nie masz innego wyjscia jak zakupienie wagi, najlepiej elektronicznej

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3374
no pewnie ze nie robi różnicy
tylko... łyżka stołowa (do zupy) waży ok.10g tak jak ostrowia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19125
dla swietego spokoju Twego oraz naszego przyjmijmy , ze tyle wazy i tego sie trzymaj(wiadomo kazdy produkt ma inna gestosc co za tym idzie te same objetosci bialka carbo kreatyny beda wazyc inaczej, jednak dla zwyklego amatora w niczym to nie przeszkadza)

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2007-03-27 16:52:57

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dextroza razem z kreatyna cyz osobno????

Następny temat

Dyma-Burn Extreme + Cp i mono?

electro
Polecane artykuły