SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2x X-pand 2x animalpak 3kg mass xxl 2,5kg hi-tecprotein80% 2kg carbo bx

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jak to brac zrobic przerwe miedzy animal pkami i x pandem czy ciagnac 2 opakowania ,tego gainiera wszamac tak jak pisze na opakowaniu ok 250-300g dziennie ,stosuje diete na tyle na ile mnie stac , dosam ze mialem ok 1,5 miesiaca przerwy i troche mi spadlo zazucic suple odrazu z treningiem czy postarac sie odzyskac forme na samej diecie , prosze o konkretna odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
paki możesz do xp brać, to jest jedna szaszetka dziennie więc pewnie starczy ci jeszcze po cyklu.

gainer wg braków, porcje 300g to raczej kosmos, policz ile ci potrzeba i bierz właśnie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
2 puchy xp na jeden cykl bez przerwy
porcja rano i przed treningiem/w porze treningu

animal pak też bez przerwy po 1 paku dziennie po większym posiłku

mass xxl według braków w diecie , ale raczej w okresie okołotreningowym ( np. 100g po treningu )

białko
kiedy potrzebujesz , carbo z białkiem możesz brać po treningu zamiast gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
JW ale najpierw proponuje powrot do formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
chlopie jak nie zaczniesz swiecic w nocy od tej calej chemii to szacun

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mikro

Następny temat

HMB

WHEY premium